17
یکشنبه 18 مهر 1400
شماره 8332
ورزشی
123
123
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

چرا تورنمنت پیش‌فصل نداریم؟

وقتی دیگر از «جام شهدا» هم خبری نیست
تعطیلات بی‌سابقه و تقریبا 3ماهه بین لیگ‌های فوتبال20و21، همه اهالی فوتبال را کلافه کرده و باعث شده برنامه آماده‌سازی تیم‌های مختلف هم به هم بریزد.
ویژه
خوبی گروه ایران این است که در همه کشورها دارد از مربیان انتقاد می‌شود!
با برگزاری بازی ایران و امارات، تعداد بازی‌های تیم ملی تحت هدایت دراگان اسکوچیچ به 10بازی رسید.
مریم ایراندوست و شاگردانش به خواسته‌شان رسیده‌اند؛ آنها به کمپ اروپایی می‌روند. تیم ملی فوتبال زنان که برای نخستین‌بار به جام ملت‌های آسیا صعود کرده تا دی‌ماه امسال فرصت دارد برای این رقابت‌ها آماده شود.
ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه آلیانس تورین، ایتالیای میزبان و بلژیک برای رتبه سومی دومین دوره لیگ ملت‌های اروپا با هم بازی می‌کنند؛ مسابقه‌ای که دروازه‌بان بلژیک یعنی کورتوا درباره آن گفته که نمی‌داند رده سومی لیگ ملت‌ها به چه دردی می‌خورد و چرا باید چنین مسابقه‌ای برگزار شود.
با وجود تمام پیش‌بینی‌ها و اخباری که درباره حضور تماشاگران در بازی ایران و کره‌جنوبی مطرح شده بود، یک سهل‌انگاری ساده از سوی فدراسیون فوتبال ایران حضور تماشاگران را در ورزشگاه آزادی تقریبا غیرممکن کرده است.
با واگذاری سهام باشگاه نیوکاسل به شاهزاده‌های سعودی، انتشار شایعات درباره آینده این باشگاه از این پس ثروتمند، به یک سرگرمی در رسانه‌ها تبدیل شده است.

اسکو هیچ؟!

نقش نادیده گرفته شده سرمربی در موفقیت‌های تیم ملی
تیم ملی فوتبال ایران دهمین پیروزی خود را هم در دوران سرمربیگری دراگان اسکوچیچ به‌دست آورد.
اگر VAR علیه ما بود...

اگر VAR علیه ما بود...

فرض کنید صحنه جنجالی بازی با امارات برعکس بود
بدون تردید نقطه عطف بازی تیم‌های ملی ایران و امارات، تغییر تصمیم داور وسط به کمک VAR بود. در صحنه‌ای که شجاع خلیل‌زاده کارت قرمز مستقیم گرفت و یک ضربه کاشته به سود حریف اعلام شد، کمک‌داور ویدئویی با بازبینی دوباره تصاویر آفساید مهاجم اماراتی را اعلام کرد و تیم ملی را از مخمصه‌ای بزرگ رهاند.
توپ طلای کرونایی
توپ طلای کرونایی
بعد از تعویق یکساله مراسم بهترین بازیکن اروپا، مسی به کریم، امباپه، لوا و نیمار رأی داد
از پریشب که لیست نامزدهای توپ طلا لو رفت، گمانه‌زنی‌ها برای برنده این جایزه آغاز شده است. حتی مسی هم واکنش نشان داد و در مصاحبه تازه‌اش اعلام کرد که کسب جایزه‌های تیمی مثل لیگ قهرمانان، یورو و کوپا‌آمریکا می‌تواند در برنده‌شدن این جایزه تأثیر بگذارد.
در روز سوم رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی، 3کشتی‌گیر ایران روی تشک رفتند که همانند روز دوم، ایران 2 فینالیست داشت. محمدرضا گرایی و میثم دلخانی 2فینالیست ایران در روز دوم بودند که برخلاف انتظارها، گرایی سخت به فینال رسید اما دلخانی خیلی راحت راهی کشتی فینال شد.

لیگ برتر

لیگ برتر

لیگ قهرمانان- یک چهارم نهایی

لیگ قهرمانان- یک چهارم نهایی

عکس خبر

عکس خبر
PDF یکشنبه 18 مهر 1400
کوتاه ورزشی
مقدماتی جام جهانی - مرحله نهایی
هفته‌ گذشته زهره کودایی، دروازه‌بان تیم‌ملی زنان ایران که با مهار 2‌ضربه پنالتی مقابل اردن، نقش زیادی در صعود تاریخی به جام ملت‌های آسیا داشت، بدون استقبال مسئولان ورزشی خوزستان، وارد اهواز شد.
اعداد 1 تا 9 را طوری در خانه‌های سفید قرار دهید که هر رقم در سطرها، ستون‌ها و مربع‌های کوچک 3 در 3 یک‌بار دیده شود. پاسخ‌ها در ادامه آمده است.