• چهار شنبه 7 آبان 1399
  • الأرْبِعَاء 11 ربیع الاول 1442
  • 2020 Oct 28
دو شنبه 19 شهریور 1397
کد مطلب : 29936
+
-

پرونده انصاری‌فرد – گالاتاسرای دوباره باز شد

فسخ قرارداد کریم انصاری فرد با المپیاکوس یونان در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی باعث شد تا ستاره شماره 10تیم ملی ایران به‌عنوان بازیکن آزاد مشکلی برای امضای قرارداد با باشگاه جدید نداشته باشد. از همین رو بسیاری از رسانه‌های یونان و انگلیس از قطعی شدن انتقال این بازیکن به ناتینگهام فارست در چمپیون شیپ خبر دادند. حتی در این راه آیتورکارانکا- سرمربی اسپانیایی ناتینگهام- نیز در مصاحبه‌ای از مذاکرات جدی با این مهاجم ایرانی خبر داد و مدعی شد هنوز برخی جزئیات برای توافق نهایی باقی‌مانده اما کاملا برای همکاری با انصاری فرد لحظه شماری می‌کند؛ چون اضافه شدن این بازیکن قدرت تهاجمی ناتینگهام را بالا می‌برد.

در این شرایط اما دیروز رسانه‌های ترکیه خبری عجیب منتشر و از رایزنی‌های جدی قهرمان ترکیه برای امضای قرارداد با ستاره ایرانی پرده برداشتند. این گمانه‌زنی‌ها در حالی رقم خورد که روزنامه Fotomaç با انتشار تصویری از شادی کریم انصاری‌فرد با پیراهن المپیاکوس این تیتر را زد: «یک احتمال بسیار قوی وجود دارد آن هم اضافه شدن مهاجمی جدید به اردوی گالاتاسرای که می‌تواند سورپرایز بزرگی برای طرفداران این تیم باشد».

پیرو این ادعا سایت sporundibi به‌عنوان رسانه نزدیک و منتسب به گالاتاسرای در گزارشی آورد:«اگر فدراسیون فوتبال ترکیه ابتکار عمل را به‌دست گرفته و یک پنجره نقل و انتقالات اضافی باز کند باشگاه گالاتاسرای قصد دارد کریم انصاری‌فرد را به تیم خود اضافه کند. این مهاجم گلزن ایرانی در آخرین روز فرصت نقل و انتقالات با باشگاه سابق خود (المپیاکوس یونان) به توافقی دوجانبه رسید تا قراردادش با این باشگاه یونانی فسخ شود. اگر فدراسیون فوتبال ترکیه برای باشگاه‌های این کشور یک پنجره‌ نقل و انتقالات اضافی باز کند گالاتاسرای که مایل نیست بدون مهاجم مرکزی در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود با مهاجم 28ساله‌ ایرانی قرارداد نهایی را امضا خواهد کرد. علاوه بر انصاری‌فرد، احتمال عقد قرارداد گالاتاسرای با آنتونی مودسته که بدون تیم مانده است،هم وجود دارد». گالاتاسرای به‌عنوان قهرمان ترکیه سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به‌دست آورده و باید در این رقابت‌ها به مصاف رقبای خود یعنی شالکه، لوکوموتیو مسکو و پورتو در گروه D برود که اضافه شدن انصاری‌فرد به قهرمان ترکیه می‌تواند زمینه حضور دومین مهاجم ایران در بزرگ‌ترین تورنمنت باشگاهی اروپا بعد از کاوه رضایی را فراهم کند تا بر جذابیت‌های این رقابت‌ها برای فوتبال‌دوستان ایرانی افزوده شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید