• سه شنبه 27 اسفند 1398
  • الثُّلاثَاء 22 رجب 1441
  • 2020 Mar 17
پنج شنبه 13 دی 1397
کد مطلب : 43349
+
-

پست معنادار حسینی؛ گلر استقلال رفتنی شد؟

پست معنادار حسینی؛ گلر استقلال رفتنی شد؟


سید حسین حسینی بعد از فصل موفقی که در استقلال سپری کرده بود، به‌نظر می‌رسید در لیگ هجدهم نیز با وجود رقیبی به نام سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان اول آبی‌ها باشد. اما وینفرد شفر ترجیح داد او را در ابتدای فصل نیمکت‌نشین کند و این اتفاق او را در شرایط سختی قرار داد. این دروازه‌بان که منتظر فرصت دوباره برای بازگشت به ترکیب استقلال بود، در هفته‌های نهم و دهم برابر سایپا و سپاهان بازی کرد ولی پس از آن دوباره نیمکت‌نشین شد تا اینکه در دیدار مقابل سپیدرود مجددا به ترکیب بازگشت و دروازه خود را بسته نگه داشت، اما در آخرین مسابقه نیم‌فصل با پدیده دوباره جزو نفرات ذخیره قرار گرفت. حسینی که با وجود ناراحتی از شرایط خود در استقلال، در فهرست اولیه تیم‌ملی برای جام ملت‌های آسیا حضور داشت و در ۲۵دقیقه پایانی دیدار تدارکاتی مقابل فلسطین به میدان رفت، در نهایت از فهرست کارلوس کی‌روش هم خط خورد تا وضعیت خود را سخت‌تر از همیشه ببیند.
کنار رفتن از لیست تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا که دلایلی مشابه عدم‌حضورش در جام‌جهانی ۲۰۱۸ داشت، موجب شد تا سیدحسین حسینی از شرایط خود در استقلال ابراز نارضایتی کند و طی روزهای اخیر شایعات درباره رفتن او از این تیم جدی‌تر از همیشه شود. امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال چندی پیش عنوان کرده بود حسینی باید تلاش کند تا حق خود را در زمین بگیرد. اما وینفرد شفر پس از خط خوردن این دروازه‌بان از لیست تیم ملی عنوان کرد که او پسر استقلال است، توانایی فنی بالایی دارد و تلاش می‌کند تا در بازگشت به استقلال شرایط بهتری پیدا کند.
با وجود این اظهارات، اما اخبار جدایی حسینی از استقلال این روزها به اوج خود رسیده است. این دروازه‌بان که تصمیم به سکوت گرفته بود، سه‌شنبه‌شب عکسی از خودش در حال بوسیدن لوگوی باشگاه استقلال منتشر کرد و در کنار آن هم یک کلمه نوشت: «حیف...» او با این پست کوتاه و خبرساز نشان داد شایعات درباره رفتن او از جمع آبی‌ها جدی‌تر از همیشه است. این پست اینستاگرامی سیدحسین حسینی طی یک ساعت اول بیش از ۱۰هزار کامنت داشت و بیشتر هواداران از او درخواست می‌کردند در استقلال بماند، اما باید منتظر ماند و دید این نوشته و تصویر معنادار او چه پیامی خواهد داشت.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید