• پنج شنبه 13 بهمن 1401
  • الْخَمِيس 11 رجب 1444
  • 2023 Feb 02
شنبه 30 شهریور 1398
کد مطلب : 79710
+
-

دستگیری ۲۹ سارق حرفه‌ای در اهواز

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۲۹ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در روزهای پایانی گذشته در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «محسن دالوند» در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: با هدف ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، همچنین فروشندگان مواد مخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۲۹ سارق حرفه‌ای سابقه‌دار، یک سارق به عنف، 8 خرده‌فروش مواد مخدر و ۱۰ نفر دارنده سلاح‌های غیرمجاز را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی اهواز افزود: ماموران انتظامی در اجرای این طرح ۹ کیلو و ۵۸۷ گرم انواع ماده مخدر و ۱۴ قبضه سلاح غیرمجاز (4 قبضه سلاح جنگی و ۱۰ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز) به همراه ۷۴ فشنگ مربوطه نیز کشف کردند.  دالوند یادآور شد: متهمان دستگیرشده در تحقیقات پلیس به ۱۰۳ فقره انواع سرقت در اهواز اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با بیان این‌که در این زمینه ۳۱ موتورسیکلت و ۲۱ خودرو متخلف توقیف و ۱۷ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند، گفت: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نمی‌دهد.

این خبر را به اشتراک بگذارید