• سه شنبه 4 آبان 1400
  • الثُّلاثَاء 19 ربیع الاول 1443
  • 2021 Oct 26
یکشنبه 17 شهریور 1398
کد مطلب : 77455
+
-

فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار با تخفیف ویژه

مدرسه
فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار با تخفیف ویژه

رئیس اتحادیه صنف نوشت‌افزار و کتاب‌فروشان شهرستان کرج گفت: فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار ۱۵ درصد زیر قیمت بازار از 20 شهریور در کرج آغاز می‌شود.
«بهرام آجرلو» در گفت‌وگو با مهر از فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار در ۴۰‌واحد صنفی زیرمجموعه اتحادیه صنف نوشت‌افزار و کتاب‌فروشان کرج خبر داد و گفت: فراخوان این مهم انجام شده است، اکنون مراحل ثبت‌نام متقاضیان، نمونه‌گیری و پلمب قیمت‌ها در حال انجام است.
وی در خصوص این‌که فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار در واحدهای صنفی تعیین‌شده مشتمل بر چه مواردی است، توضیح داد: در این موارد متقاضیان شرکت‌کننده در طرح فروش فوق‌العاده باید اقلام خود را ۱۵ درصد زیر قیمت بازار به مشتریان عرضه کنند.
رئیس اتحادیه صنف نوشت‌افزار و کتاب‌فروشان شهرستان کرج گفت: سعی ما بر این است که پراکندگی واحدهای صنفی شرکت‌کننده در طرح فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار تمام سطح شهر کرج را تحت پوشش قرار دهد.
آجرلو با اشاره به این‌که متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار بر اساس یک فهرست اقلام مورد نظر را به اتحادیه اعلام می‌کنند، گفت: بر این اساس کارشناسان ما به آن واحدهای صنفی مراجعه کرده و با محاسبه قیمت واقعی میزان تخفیفات فروش را منظور و تعیین می‌کنند.
وی با این توضیح که بعد از پلمب قیمت‌ها به فروشنده‌های شرکت‌کننده در طرح اجازه فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار داده می‌شود، بیان کرد: این فروش فوق‌العاده از 20 شهریورماه امسال آغاز می‌شود و تا 10 مهرماه ادامه خواهد داشت.

رئیس اتحادیه صنف نوشت‌افزار و کتاب‌فروشان شهرستان کرج با این توضیح که فروش فوق‌العاده نوشت‌افزار روشی برای جایگزین کردن آن با نمایشگاه‌های متمرکزی است که برگزار می‌شود، گفت: در این روش شهروندان می‌توانند به‌راحتی در سطح منطقه خود به واحدهای صنفی که در طرح فروش فوق‌العاده شرکت کرده‌اند مراجعه کرده و نوشت‌افزار مورد نظرشان را تهیه کنند.
آجرلو در بخش دیگری به شرکت ۱۰ واحد تولیدی و نمایندگان شرکت‌های تولیدی نوشت‌افزار کرج در نمایشگاه فروش پاییزه که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید برگزار خواهد شد، اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه که دیگر واحدهای صنفی نیز در آن حضور دارند به مدت ۱۰ روز برگزار می‌شود، اما زمان دقیق و محل برگزاری آن هنوز اعلام نشده است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر فعالیت عمده‌فروشان این صنف پرحجم و بالاست و در روزهای پایانی شهریور و در آستانه سال جدید تحصیلی نیز شاهد افزایش فعالیت خرده‌فروشی‌های صنف نوشت‌افزار و کتاب‌فروشان خواهیم بود.
رئیس اتحادیه صنف نوشت‌افزار و کتاب‌فروشان شهرستان کرج با تاکید بر این‌که در استان البرز هیچ‌کدام از اقلام نوشت‌افزاری با یارانه دولتی ارائه نخواهد شد، افزود: در این قالب تنها تعداد محدودی بسته‌های کاغذ داشتیم که برای استفاده دانش‌آموزان با ارز 4200 تومانی در سطح واحدهای صنفی توزیع شده است.
آجرلو با تاکید بر این‌که اکنون با ارز شناوری که در کشور وجود دارد، انواع اقلام نوشت‌افزاری وارد می‌شود، گفت: قیمت لوازم‌التحریر نیز بر اساس عرضه و تقاضا در بازار تعیین می‌شود، از نظر اقدامات نظارتی نیز فاکتور فروشگاه‌ها کنترل می‌شود، زیرا هر فروشنده اقلام خریداری‌شده را تنها با ۱۵ درصد سود می‌تواند به فروش برساند.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید