• چهار شنبه 15 آذر 1402
  • الأرْبِعَاء 23 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 06
دو شنبه 10 مهر 1402
کد مطلب : 204527
+
-

جهان مقاومت

ترس صهیونیست‌ها از هسته‌ای‌شدن عربستان
اغلب صهیونیست‌ها موافق توافق با عربستان هستند، اما به‌طور همزمان از هسته‌ای‌شدن این کشور هراس دارند. به‌گزارش شبکه۱۱ اسرائیل، نظرسنجی‌ها حاکی از آن است که ۵۶درصد صهیونیست‌ها موافق عادی‎سازی روابط با عربستان هستند، اما ۳۹درصد معتقدند که تل‌آویو نباید توافقی که منجر به هسته‌ای‌شدن عربستان می‌شود را امضا کند. همچنین ۱۲درصد، مخالف عادی‌سازی روابط هستند.

افتتاح تونل جدید زیر مسجدالاقصی
رژیم‌صهیونیستی همزمان با اعیاد یهودی، تونل تازه‌ای را زیر مسجدالاقصی افتتاح کرده که از صحن براق تا قصرهای اموی امتداد یافته است. به‌گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، این تونل جدید موجب یهودی‌سازی بسیاری از آثار و نشانه‌های شهر قدس و مسجدالاقصی شده و در حقیقت ترویج معبد کذایی یهود است. این تونل ۲۰۰ متر طول و ۱۲متر ارتفاع دارد.

وخامت وضعیت امنیتی اسرائیل بی‌سابقه است
معاون رئیس ستاد ارتش رژیم‌صهیونیستی هشدار داده که وخامت وضعیت امنیتی اسرائیل بی‌سابقه است. به‌گزارش هاآرتص، «دنی هرئل» معاون رئیس ستاد ارتش رژیم‌صهیونیستی، در تظاهرات علیه تغییرات قضایی در تل‌آویو گفته که پیش از این امنیت اسرائیل را تا این حد بد ندیده است. هرئل گفته که کابینه خبیث نتانیاهو خسارت زیادی به نیروی ذخیره وارد کرده که باعث فروپاشی ارتش می‌شود.

ارمنستان: تسلیحات اسرائیلی غیرنظامیان را می‌کشد
آرمان آکوپیان، سفیر ارمنستان در سرزمین‌های اشغالی در مصاحبه با جروزالم‎پست با اشاره به اینکه جمهوری آذربایجان میلیاردها دلار تسلیحات اسرائیلی خریده و با تل‌آویو همکاری دفاعی و نظامی دارد، گفته: نمی‌توانم بگویم تل‌آویو یک حامی برای باکو است اما مسئله اینجاست که تسلیحات اسرائیلی به مرزهای ما می‌رسد و علیه غیرنظامیان استفاده می‌شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید