• جمعه 10 آذر 1402
  • الْجُمْعَة 18 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 01
پنج شنبه 19 خرداد 1401
کد مطلب : 162749
+
-

دانیال آمد، بقیه سپاهان هم در راهند!

دانیال اسماعیلی‌فر با عقد قراردادی 2ساله به پرسپولیس پیوست. ظاهرا کار انتقال سروش و سجاد هم خوب پیش رفته و پرسپولیس حتی ولسیانی را هم می‌خواهد

دانیال آمد، بقیه سپاهان هم در راهند!

امیرحسین اعظمی

پرسپولیس روز گذشته از سومین خرید خودش برای فصل جدید رونمایی کرد؛ دانیال اسماعیلی‌فر مدافع راست سپاهان. این بازیکن در فصل گذشته طبق آمارهای متریکا به‌عنوان بهترین مدافع راست لیگ و یکی از 3بازیکن برتر فصل انتخاب شد و حالا قرار است به‌مدت 2فصل پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. در سال‌های گذشته هم بحث حضور این بازیکن در جمع سرخ‌پوشان تهرانی مطرح بود ولی این اتفاق سرانجام روز گذشته عملی شد تا این بازیکن 29ساله بعد از حضور در تراکتور، ذوب‌آهن و سپاهان، حالا بازی در پرسپولیس را هم تجربه کند.

   جنگ هواداران پرسپولیس و سپاهان
بعد از رسمی شدن حضور اسماعیلی‌فر در پرسپولیس، این موضوع با واکنش‌های متفاوتی از سوی هواداران 2 تیم همراه شده است. مسئله مهم، اعتراض هواداران پرسپولیس به یحیی گل‌محمدی است چرا که اکثر آنها بر این عقیده‌اند که کیفیت فنی رامین رضاییان بالاتر از اسماعیلی‌فر است و کادر فنی سرخ‌ها بدون درنظر گرفتن مسائل فنی، درنهایت باعث جدایی رضاییان از پرسپولیس شدند. از طرفی هواداران سپاهان هم از این موضوع به‌شدت ناراحت هستند که پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات، تضعیف سپاهان را در پیش گرفته و خواهان جذب 4بازیکن این تیم است. هواداران سپاهان به این موضوع هم اشاره کرده‌اند که پرسپولیس با هزینه هنگفت دنبال جذب بازیکن است، هر چند که قسمت مهمی از ناراحتی آنها هم به‌دلیل کناره‌گیری محرم نویدکیا و از دست دادن ستار‌ه‌های این تیم است.

    انتخاب عجیب برای خط دفاع
بعد از توافق با دانیال اسماعیلی‌فر، حالا مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با گئورگی ولسیانی مدافع فصل گذشته سپاهان هستند. مذاکرات جدی پرسپولیسی‌ها با این بازیکن ادامه دارد، ولی طرفین درباره مسائل مالی هنوز به توافق نرسیده‌اند. ولسیانی یک انتخاب عجیب از سوی یحیی گل‌محمدی است چرا که این بازیکن فصل خوبی را در سپاهان پشت سر نگذاشت، درواقع پاشنه آشیل سپاهان در فصل گذشته خط دفاعی بود ولی حالا کادر فنی سرخ‌ها دنبال این بازیکن هستند.

    شهباززاده به یحیی قول داده است؟
پرسپولیس سروش رفیعی از سپاهان را هم جذب خواهد کرد ولی یکی از مواردی که گل‌محمدی به باشگاه تأکید کرده، جذب سجاد شهباززاده است. در 2 روز گذشته این شایعه هم ایجاد شده که شهباززاده به یحیی برای آمدن به پرسپولیس قول داده و حتی با انتقال دانشگاهش به تهران، آماده عقد قرارداد با پرسپولیس است. این در حالی است که باشگاه سپاهان به شکل جدی در تلاش است تا شهباززاده را حفظ کند.

این خبر را به اشتراک بگذارید