• پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401
  • الْخَمِيس 17 شوال 1443
  • 2022 May 19
چهار شنبه 17 آذر 1400
کد مطلب : 147586
+
-

آماربازی/ 8/55

آماربازی/ 8/55

مهدی تیکدری‌نژاد از تیم گل‌گهر که زننده 2گل تیمش در جریان پیروزی 4بر2 مقابل سپاهان بود با کسب بالاترین امتیاز به‌عنوان بهترین بازیکن این هفته از لیگ برتر انتخاب شد. در اتفاقی کم‌سابقه، در این هفته 7بازیکن توانستند از سایت متریکا نمره بالاتر از 8 بگیرند. در پرگل‌ترین بازی هفته مهدی تیکدری‌نژاد در 69دقیقه‌ای که بازی کرد 2گل زد، یک مرتبه با پاس‌کلیدی موقعیت ساخت، 2دریبل موفق داشت و فقط 2پاس اشتباه داد. تیکدری‌نژاد که یکی از 3هافبک تیم قلعه‌نویی در این هفته بود، با نمره متریکا 8.55 بهترین بازیکن هفته هشتم شد. دومین بازیکن برتر هفته هم دروازه‌بان گل‌گهر بود و بعد از این دو نفر، محسن آذرباد از مس رفسنجان با نمره8.47 سومین بازیکن برتر هفته بود.

 7/9
تیم مس رفسنجان با برتری 3 بر صفر مقابل ذوب‌آهن، به‌عنوان بهترین تیم هفته هشتم انتخاب شد. بازی مس در این هفته امتیاز فنی7.9 را از آنالیزورهای متریکا گرفت. در هفته هشتم، گل‌گهر هم پیروزی بزرگی به دست‌آورد و سپاهان صدرنشین را با 4گل شکست داد. اما خوردن 2گل، تحمل 25شوت و 8شوت داخل چارچوب باعث شد که این تیم با نمره متریکا 7.7بهترین تیم هفته نشود. آلومینیوم هم با رسول خطیبی، تراکتور را در تبریز شکست داد و نمره 7.8 را دریافت کرد. اما مس رفسنجان قلدرترین تیم هفته بود و در 58درصد از نبردهایش پیروز شد تا مقتدرانه‌ترین برد هفته هشتم را جشن بگیرد. ذوب‌آهن در این بازی به اندازه مجموع میزبانی‌های قبلی‌اش گل خورد.

7/24
 محسن فروزان با نمایش خوبی که در مقابل سپاهان داشت و ضربه پنالتی که از شهریار مغانلو گرفت، بالاترین امتیاز را در جمع گلرها ثبت کرد و بهترین دروازه‌بان هفته هشتم شد. فروزان علاوه بر سیوهای مکرر و دفع پنالتی، یک پاس کلیدی هم به هم‌تیمی‌هایش داد و برای گل‌گهر موقعیت گل ایجاد کرد. او با این عملکرد، نمره8.48 را از متریکا گرفت و بعد از 2هفته نیمکت‌نشینی در بهترین فرم خودش به ترکیب گل‌گهر برگشت. فروزان که در این فصل هرگز نمره بالاتر از 8نگرفته بود و بهترین نمره‌اش در هفته اول با 7.37 ثبت شده، با نمره خوب این هفته‌اش به میانگین7.24 رسید و بهترین دروازه‌بان لیگ (تا این مقطع) هم شد. او حالا بالاتر از پورحمیدی و بشاگردی، صدرنشین جدول دروازه‌بان‌هاست.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید