• پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401
  • الْخَمِيس 17 شوال 1443
  • 2022 May 19
سه شنبه 9 آذر 1400
کد مطلب : 146888
+
-

رهبری/ موافقت رهبرمعظم انقلاب با استعفای آیت‌الله جنتی

درپی استعفای آیت‌الله جنتی از ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی با تشکر از خدمات ایشان، حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور را به مدیریت این شورا منصوب کردند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام‌معظم‌رهبری، متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شمار نهادهای قانونی فعال و اثرگذار در طول چند دهه و منشأ بصیرت‌افزایی و آرمانگرایی در بزرگداشت یادبودها و مناسبت‌های انقلاب اسلامی بوده و در سایه مدیریت موفق جناب آیت‌الله آقای جنتی دامت برکاته خدمات ارزشمندی به کشور کرده‌است. اکنون با عنایت به استعفای جناب آقای جنتی و با تشکر و تقدیر از زحمات فراوان ایشان، جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمدحسین موسی‌پور دام توفیقه را به مدیریت این شورا منصوب می‌کنم.
انتظار می‌رود مشی این شورا به تبعیت از شیوه راهنمایان بزرگ دینی، براساس تبیین و عمق‌بخشی به شعارها و رساندن پیام صادقانه و صمیمی به دل‌های مخاطبان باشد. این شورا از آغاز براین اساس شکل گرفته و حرکت کرده و باید هرچه بیشتر به آن اهتمام ورزد.
توصیه اینجانب مردمی‌کردن بزرگداشت‌ها، فعال‌کردن مساجد و نهادهای مردمی، به‌کارگیری ابتکارات و خلاقیت‌های جوانان انقلابی و طراوت و تازگی بخشیدن به مراسم دینی و انقلابی است. توصیه دیگر چابک و سبک‌کردن تشکیلات و زدودن زائده‌ها و فرسودگی‌های آن است. از خداوند متعال توفیقات ایشان را مسئلت می‌کنم و مجدداً از آیت‌الله آقای جنتی تشکر می‌نمایم.
سیدعلی خامنه‌ای
۸ آذر ۱۴۰۰

این خبر را به اشتراک بگذارید