• شنبه 1 آبان 1400
  • السَّبْت 16 ربیع الاول 1443
  • 2021 Oct 23
پنج شنبه 22 مهر 1400
کد مطلب : 142885
+
-

استقلال1400؛ موتور ایتالیایی روی بدنه فرانسوی

استقلال در آستانه جذب 2بازیکن فرانسوی است؛ گویا این فرانسوی‌ها با نظر دستیار ایتالیایی مجیدی انتخاب شده‌اند

استقلال1400؛ موتور ایتالیایی روی بدنه فرانسوی

فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال درصدد اضافه‌کردن 3بازیکن خارجی به تیمش است و روز گذشته اکثر سایت‌‌های خبری از 2خرید احتمالی آبی‌ها رونمایی کردند. یکی از اهداف مجیدی تقویت استقلال در پست دفاع راست است، بر این اساس کوین یامگا، مدافع راست 25ساله‌ای است که مدنظر مجیدی قرار دارد. او هم‌اکنون در تیم وایله بولد دانمارک توپ می‌زند و همبازی سعید عزت‌اللهی است.  یامگا متولد فرانسه است اما اصلیتی کامرونی دارد و در فصل جدید لیگ دانمارک در 11بازی به میدان رفته و 2پاس گل هم داده است. او کارش را از تیم جوانان کیه‌وو ایتالیا آغاز کرد و سپس به تیم‌های سیه‌نا، آرزو، کارپی و پسکارا در ایتالیا قرض داده شد. یامگا در ادامه راهی کشورش و تیم لابریچونه فرانسه شد و پس از بازگشت به کیوو، فوتبال پرتغال و تیم آوس را برای ادامه فعالیتش انتخاب کرد. او سرانجام در سال2020 به وایله بولد کلاب پیوست. سایت ترانسفر‌مارکت ارزش این بازیکن فرانسوی- کامرونی را 350هزار دلار تخمین زده و حالا باید دید استقلالی‌ها با چه مبلغی با او به توافق می‌رسند.

مهاجم 32ساله در استقلال؟
مجیدی با از دست دادن مهدی قائدی و قرار‌دادن نام دیاباته در لیست مازاد، حالا درصدد تقویت خط حمله تیمش است. رودی فیلیپه گشتات، مهاجم 32ساله و فرانسوی که سال‌ها در لیگ برتر جزیره توپ زده، مدنظر فرهاد مجیدی است و قرار است ظرف یکی دو روز آینده به ایران بیاید و بعد از حضور در تست‌های پزشکی کارش را شروع کند. این مهاجم 193سانتی‌متری سابقه بازی در تیم‌های بلکبرن راورز، استون‌ویلا، میدلزبرو و پاناتینایکوس را دارد و فصل گذشته نیز در لیگ استرالیا توپ زده است. گشتات فصل پیش در 14مسابقه‌ای که برای تیمش به میدان رفته، 5گل به ثمر رسانده و 2پاس گل داده است.
 او در 5فصل گذشته 57مسابقه برای تیم‌های خود انجام داده که 22بار موفق به گلزنی شده است. گفته می‌شود این دو بازیکن با نظر گابریل پین به استقلال اضافه می‌شوند. البته آبی‌ها در پست هافبک تهاجمی یا وینگر هم قرار است یک بازیکن به تیمشان اضافه کنند ولی هنوز نام این بازیکن رسانه‌ای نشده است.

   خادم‌پور جدا می‌شود؟
گفته می‌شود سینا خادم‌پور، مدافع- هافبک جوان استقلالی‌ها که سال‌های زیادی است در این تیم حضور دارد، بعد از اضافه‌شدن روزبه چشمی به جمع شاگردان مجیدی و احتمال نرسیدن بازی به او، تصمیم به جدایی گرفته است. این بازیکن که گفته می‌شود پیشنهادی از نفت مسجدسلیمان دریافت کرده، در صحبت با فرهاد مجیدی خواهان جدایی شده و قصد دارد فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند. خادم‌پور فعلا در تمرینات استقلال حضور دارد اما خودش خواهان جدایی است و منتظر مانده تا مسئولان باشگاه و فرهاد مجیدی درباره‌اش تصمیم بگیرند.


 

این خبر را به اشتراک بگذارید