• چهار شنبه 29 دی 1400
  • الأرْبِعَاء 15 جمادی الثانی 1443
  • 2022 Jan 19
پنج شنبه 4 دی 1399
کد مطلب : 119754
+
-

«غیررسمی» امشب از شبکه3

در این مستند دیدار‌های مقام معظم رهبری با هنرمندان روایت می‌شود

رهبری
«غیررسمی» امشب از شبکه3

ساعت20 امشب شبکه3 سیما، دومین قسمت از مستند «غیررسمی» را پخش می‌کند. به‌گزارش همشهری، این فیلم دومین قسمت از مجموعه فیلم‌های مستندی است که مؤسسه پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای)، از دیدارهای غیررسمی و صمیمانه رهبر معظم انقلاب با اقشار مختلف مردم تولید کرده.
 از برنامه‌های مستمر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است؛ جلساتی که در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی برگزار شده و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درددل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال۹۵ در قالب جلسات «پنجشنبه‌ای» برگزار شده است.
 قسمت اول این مستند که روایتی از دیدار راویان دفاع‌مقدس با رهبر معظم انقلاب بود، به مناسبت هفته دفاع‌مقدس منتشر شد. در فیلم جدید این مجموعه که امشب علاوه بر شبکه3 سیما از مجموعه رسانه‌های KHAMENEI.IR و همچنین جمعه ساعت۲۱ از شبکه افق و شنبه ساعت۲۰ از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد، مروری خواهد بود بر دیدار‌های مقام معظم رهبری با هنرمندان که روزی‌های پنجشنبه برگزار شده‌اند. به‌عبارت دیگر، قسمت دوم این مجموعه با موضوع «مروری بر دیدارهای پنجشنبه‌ای» رهبر انقلاب و حاشیه‌های این جلسات منتشر خواهد شد. سیدمحمدعلی صدری‌نیا، کارگردان این مجموعه است.

این خبر را به اشتراک بگذارید