• دو شنبه 24 مرداد 1401
  • الإثْنَيْن 17 محرم 1444
  • 2022 Aug 15
سه شنبه 27 آبان 1399
کد مطلب : 116057
+
-

فضای مجازی / سوزن دوزی در سیستان و بلوچستانسوزن‌دوزی در سیستان و بلوچستان از هنرهای قدیمی و ماندگار این خطه از ایران است.صفحه توییتری «سوچن» که مختص این هنر است، ویدئویی از هنرنمایی زنان سوزن‌دوز منتشر کرده و نوشته: «این خانم‌های هنرمند(صابره، فاطمه و حمیرا) اعضای تیم نمونه‌زنی سوچن و جزو بهترین سوزن‌دوزهای بلوچ هستند که توان اجرای هر طرح جدید و سختی را دارند.»

تبریک رضا صادقی برای روز جهانی کودک


رضا صادقی، خواننده پاپ کشورمان در صفحه اینستاگرامش با انتشار موزیک ویدئویی به مناسبت ۳۰ آبان ماه(۲۰ نوامبر) روز جهانی کودک، که دخترش آن را اجرا کرده، این روز را به همه کودکان ایران زمین تبریک گفته است.

امین حیایی و فیلم «قرمز» 


صفحه اینستاگرامی سلام سینما، خبری را به نقل از امین حیایی، بازیگر تلویزیون و سینما منتشر کرده است مبنی بر اینکه امین حیایی قرار بوده نقش اول فیلم قرمز را بازی کند. سلام سینما در توضیح این خبر آورده است: امین حیایی در گفت‌وگویی از همکاری‌اش با فریدون جیرانی در فیلم «قرمز» گفت: نخستین فیلمی که آقای جیرانی از من دعوت کردند، «قرمز» بود و من حدود یک ربع در این فیلم بازی کردم. اما به‌دلیل مشکلات روحی‌ای که بعد از فوت خواهرم داشتم، تصمیم گرفتم که این فیلم را بازی نکنم.

این خبر را به اشتراک بگذارید