• دو شنبه 16 تیر 1399
  • الإثْنَيْن 15 ذی القعده 1441
  • 2020 Jul 06
دو شنبه 20 خرداد 1398
کد مطلب : 58232
+
-

«آی‌راک» در ایتالیا روی صحنه می‌رود

تئاتر «آی‌راک» به تهیه‌کنندگی «مسعود حکم‌آبادی» و کارگردانی «محمد نیازی» تولید گروه موزیکال تئاتر مشهد از ایران مورد پذیرش هیات انتخاب آثار جشنواره بین‌المللی «تریست اکت» ایتالیا قرار گرفت. به گزارش ایسنا، ششمین دوره این جشنواره تا ۲۶خرداد در شهر «تریسته» یکی از شهرهای شمالی کشور ایتالیا برپاست. 

در این جشنواره 8 نمایش در بخش بین‌الملل از کشورهای ایتالیا، روسیه، فرانسه، صربستان و ایران به صورت رقابتی روی صحنه خواهند رفت و استادانی از کشورهای مختلف جهان در حاشیه این جشنواره ورک‌شاپ‌های تخصصی بازیگری برگزار می‌کنند. 

این نخستین حضور بین‌المللی «آی‌راک» است که با تغییر برخی بازیگران نسبت به تیم اجرایی ایران، در تریسته روی صحنه خواهد رفت. به این ترتیب «مارال فرجاد»، «پویا غازی» و «عرفان زعفرانیه» به گروه بازیگران این نمایش اضافه شدند و به همراه «مجتبی شفیعی» در این نمایش روی صحنه خواهند رفت. طبق جدول اعلامی از سوی دبیرخانه، «آی‌راک» در سومین روز این فستیوال، سه‌شنبه ۱۱ژوئن برابر با ۲۱خردادماه ساعت ۱۸ به وقت محلی در سالن «استبیل اسلوِن» شهر تریسته اجرا خواهد شد. 

تئاتر «آی‌راک» آخرین تولید گروه تئاتر موزیکال مشهد است که پیش از این طی 2 دوره در مشهد و تهران روی صحنه رفته و با استقبال مخاطبان همراه شده بود. 

در «آی‌راک»، «سهند خیرآبادی» به عنوان نویسنده و «میلاد قنبری» به عنوان آهنگساز حضور دارند و «امیرمحمد فرمان» دستیار کارگردان، «محمد نیازی» طراح صحنه، «محبوبه سلطانی» طراح لباس، «محمود کریمی» طراح نور، «امیرحسین غفاری» طراح گریم، «محمدصادق طباطبایی» طراح جلوه‌های بصری، «پویا غازی» مدیر روابط ‌عمومی، «آرمین زمانی» مدیر روابط بین‌الملل، «صالح کامرانی» مدیر تولید و «مصطفی مسگری» به عنوان طراح تیزر و ویدئو در گروه تولیدی این نمایش هستند.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید
در همینه زمینه :