• دو شنبه 16 تیر 1399
  • الإثْنَيْن 15 ذی القعده 1441
  • 2020 Jul 06
یکشنبه 19 خرداد 1398
کد مطلب : 58025
+
-

حذف قبض کاغذی برق در مشهد

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: صدور قبض کاغذی برق و ارسال آن به در خانه‌‌های مشترکان در این شهر حذف شد و از این پس اطلاعات قبض به صورت ماهیانه به تلفن همراه آنان پیامک می‌شود. به گزارش ایرنا، «علیرضا کاشی» اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق مشهد به منظور عمل به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در تحقق اقتصاد مقاومتی، حفظ محیط زیست، جلوگیری از قطع درختان و پرهیز از تولید سالانه ۱۸ میلیون قبض کاغذی برای مشترکان، صدور این قبوض را حذف کرده است. 

وی توضیح داد: مشترکان برق مشهد به 5 روش می‌توانند شماره تلفن همراه خود را برای شرکت توزیع نیروی برق این شهرستان ارسال کنند تا اطلاعات قبض برق مصرفی خود را دریافت کنند. مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مشهد افزود: در این زمینه هر مشترک می‌تواند متن (# شناسه قبض *P*) را به شماره ۲۰۰۰۵۱۳۱۲۱ ارسال کند یا با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.meedc.ir شماره تلفن همراه خود را ثبت کند. 

کاشی یادآور شد: علاوه بر آن مشترکان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، شماره تلفن همراه خود را برای دریافت پیامک اطلاع دهند یا با تکمیل فرم مربوطه که توسط مأموران شرکت نیروی برق مشهد با مراجعه به در خانه‌ها ارائه می‌شود، شماره تلفن همراه خود را اعلام کنند. 

وی گفت: در صورتی که مشترکان به هر دلیل تقاضای قبض کاغذی دارند می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت یا دفاتر پیشخوان دولت، قبض کاغذی نیز دریافت کنند. شرکت توزیع نیروی برق مشهد دارای ۱۴ هزار کیلومتر شبکه و ۱۰ هزار دستگاه ترانسفورماتور برای تأمین برق مشترکان است.

این خبر را به اشتراک بگذارید