• سه شنبه 6 آبان 1399
  • الثُّلاثَاء 10 ربیع الاول 1442
  • 2020 Oct 27
دو شنبه 25 تیر 1397
کد مطلب : 23178
+
-

بختیار خرید غیرقابل پیش‌بینی سپاهان

بختیار رحمانی هافبک فصل گذشته ذوب‌آهن روز گذشته به سپاهان پیوست تا سومین بازیکنی باشد که از تیم سبزپوشان اصفهانی به تیم همشهری منتقل می‌شود. از آنجائی که 6 سهمیه لیگ برتری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تکمیل شده است، بختیار رحمانی نیم‌فصل اول را در تیم دیگری توپ خواهد زد و از نیم‌فصل دوم به‌جمع سپاهانی‌ها می‌پیوندد. بختیار رحمانی پس از کی‌روش استنلی و خالد شفیعی سومین بازیکنی به شمار می‌رود که از ذوب‌آهن به تیم سپاهان پیوسته است.
این سومین همکاری امیرقلعه‌نویی و بختیار رحمانی به‌عنوان بازیکن و مربی خواهد بود؛ شماره7 سابق استقلال‌تهران، پیش‌تر در تیم تراکتورسازی با سرمربی فعلی سپاهان همکاری داشته است و فصل گذشته نیز در نیم‌فصل دوم به‌جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی در ذوب‌آهن اضافه شد و حالا با ثبت قرارداد با باشگاه سپاهان سومین همکاری خود را با امیرقلعه نویی و البته در نیم‌فصل دوم مسابقات آغاز خواهد کرد.
قلعه‌نویی که همچنان در پست هافبک بازیساز به‌دنبال عقد قرارداد با بازیکن خارجی مد نظر خود است، روی توانایی های بختیار رحمانی که از نیم فصل دوم به سپاهان خواهد پیوست نیز حساب کرده تا تیم کامل‌تری در ادامه مسابقات داشته باشد. گفتنی است قرارداد بختیار رحمانی به‌مدت دوسال خواهد بود و این بازیکن نیم‌فصل اول لیگ امسال را در یکی از تیم‌های جنوب کشور پشت‌سر خواهد گذاشت. البته این یک خرید غیرقابل پیش‌بینی از سوی سپاهان بود، این در حالی است که رحمانی چند روز پیش با نفت مسجد‌سلیمان توافق کرده بود و حالا باید دید او در نیم فصل اول در این تیم بازی خواهد کرد یا اینکه تصمیم دیگری خواهد گرفت.

این خبر را به اشتراک بگذارید