• پنج شنبه 9 آذر 1402
  • الْخَمِيس 17 جمادی الاول 1445
  • 2023 Nov 30
چهار شنبه 30 مرداد 1398
کد مطلب : 73694
+
-

آخرین وضعیت بازسازی در سرپل ذهاب

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه گفت: تاکنون کار سقف‌گذاری 7 هزار و ۶۱۱ واحد زلزله‌زده در سطح شهر سرپل ذهاب که در جریان زلزله ۲۱ آبان سال ۹۶ آسیب دید و تخریب شد، پایان یافته است. 
به گزارش ایرنا «علی فولادی» افزود: در شهر زلزله‌زده سرپل ذهاب برای 4 هزار و ۷۳۶ واحد مسکونی کف‌سازی، 4 هزار و ۹۹۶ واحد چهارچوب و در نصب شده است. عملیات اجرای نما نیز برای ۲هزار و ۸۱ واحد مسکونی به پایان
رسیده است. 

وی اظهار کرد: تعداد 7 هزار و ۹۳۵ واحد مسکونی نیز در این مدت تاکنون آواربرداری و عملیات پی‌کنی ۹هزار و ۹۳۵ واحد مسکونی آن به پایان رسیده است. رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه از اجرای عملیات آرماتوربندی ۹ هزار و ۱۱۴ واحد و پی‌سازی و کرسی چینی ۹ هزار و ۷۱ واحد و اسکلت‌بندی 8 هزار و ۳۷۴ واحد مسکونی نیز خبر داد. 

فولادی گفت: همچنین برای ۶ هزار و ۸۴۷ واحد دیوارچینی، 5 هزار و ۲۰۱ واحد گچ و خاک،‌ 5 هزار و ۲۶۴ واحد شیب‌بندی و ایزولاسیون و کف‌سازی 4هزار و ۷۳۶ واحد به پایان رسیده است. وی اعلام کرد: عملیات تعمیر ۱۲ هزار و ۴۳۴ واحد تعمیری در شهر سرپل ذهاب به پایان رسیده و تا پایان بازسازی واحدهای احداثی در کنار مردم خواهیم ماند.

این خبر را به اشتراک بگذارید