• چهار شنبه 8 آذر 1402
  • الأرْبِعَاء 16 جمادی الاول 1445
  • 2023 Nov 29
چهار شنبه 9 مرداد 1398
کد مطلب : 69638
+
-

مسابقات اسکواش غرب آسیا در گلستان

این مسابقات پنجشنبه همین هفته در گرگان آغاز می‌شود

رئیس هیات اسکواش گلستان گفت: سومین دوره مسابقات اسکواش مردان غرب آسیا پنجشنبه (۱۰ مرداد) در گرگان آغاز می‌شود.به گزارش مهر «محمدرضا موسایی» در نشست خبری به مناسبت برگزاری سومین دوره این مسابقات اسکواش اظهار کرد: این مسابقات قرار بود دی سال گذشته در گرگان برگزار شود، اما به دلیل همزمانی با مسابقات قهرمانی آسیا به مرداد امسال موکول شد.

وی افزود: مسابقات از ۱۰ تا ۱۳ مرداد به میزبانی گلستان در خانه اسکواش گرگان در 2 بخش انفرادی و تیمی برگزار می‌شود. مسابقات انفرادی ۱۰ و ۱۱ مرداد و مسابقات تیمی ۱۲ و ۱۳ مرداد برگزار خواهد شد.موسایی ادامه داد: تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان ایران و تیم‌های ملی عراق، قطر و کویت در این مسابقات حضور دارند و تیم‌ ملی اردن به دلیل مشکلات در زمینه روادید نتوانسته شرکت کند.

این مسئول در خصوص میزبانی گرگان گفت: گرفتن میزبانی این مسابقات سخت‌تر از برگزاری آن است و امیدواریم اسکواش استان از این ظرفیت بهره لازم را ببرد.موسایی بیان کرد: امیدواریم برگزاری چنین مسابقاتی در گلستان تداوم داشته باشد تا شاهد پیشرفت و توسعه اسکواش استان باشیم.وی در خصوص تامین هزینه مسابقات گفت: حدود ۱۲۰ میلیون تومان هزینه برگزاری این مسابقات است و جایزه نقدی برای برندگان در نظر گرفته نشده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید