• چهار شنبه 5 آبان 1400
  • الأرْبِعَاء 20 ربیع الاول 1443
  • 2021 Oct 27
یکشنبه 6 مرداد 1398
کد مطلب : 68675
+
-

مجوز سوخت شناورهای حامل کالاهای ممنوعه باطل می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر مقابله با کالای قاچاق گفت: شناورهای تجاری استان بوشهر که حامل کالاهای ممنوعه از جمله مشروبات الکلی باشند، سهمیه سوخت آنان قطع می‌شود.

 به گزارش ایسنا، «عبدالکریم گراوند» در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر با تاکید بر استقرار نیروی انتظامی در ورودی‌ها و خروجی‌های بندرهای این استان اظهار کرد: با استقرار نیروی انتظامی در ورودی‌ها و خروجی‌ها، در گلوگاه‌ها دیگر نیاز به بررسی کالاهایی که از گمرکات خارج می‌شوند نیست. 

وی با تاکید بر دسترسی کامل نیروی انتظامی به سامانه ترخیص کالا برای کنترل آنها گفت: برای رسیدگی به پرونده‌های جرایم حوزه دریایی نیاز به ایجاد یک شعبه تخصصی در دستگاه قضایی است. استاندار بوشهر فعال‌سازی شماره سه‌رقمی برای پیگیری جرایم حوزه دریا را مورد اشاره قرار داد و افزود: از فعالان حوزه اقتصادی‌ای که در این عرصه خوش‌نام هستند قدردانی می‌شود و باید فرهنگ فعالیت در عرصه تجارت و اقتصاد به صورت سالم در حوزه تجارت دریایی ترویج یابد. 

گراوند با تاکید بر ابطال مجوز سوخت لنج‌ها و شناورهایی که اقدام به حمل کالاهای ممنوعه می‌‌کنند تصریح کرد: شناورهای تجاری استان بوشهر که حامل کالاهای ممنوعه از جمله مشروبات الکلی باشند، سهمیه سوخت آنان قطع می‌شود. وی با اشاره به لنج‌هایی که دارای 2 قول‌نامه هستند افزود: سوخت یارانه‌ای این لنج‌ها قطع می‌شود. استاندار بوشهر با تاکید بر ضرورت تقدیر از تمام کسانی که تجارت سالم انجام می‌دهند گفت: برای ترویج فرهنگ کار درست در جامعه باید این افراد به جامعه معرفی شوند. 
 

این خبر را به اشتراک بگذارید