• چهار شنبه 5 آبان 1400
  • الأرْبِعَاء 20 ربیع الاول 1443
  • 2021 Oct 27
یکشنبه 6 مرداد 1398
کد مطلب : 68672
+
-

احتمال برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیک در فارس

احتمال برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیک در فارس

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با تاکید بر این‌که برگزاری نیمه‌الکترونیک انتخابات قطعی است از احتمال برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیکی در بعضی از شهرستان‌های این استان خبر داد. 

به گزارش ایسنا، «عبدالرضا قاسم‌پور» در دومین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به روند اجرایی انتخابات در ادوار گذشته از همه اعضا خواست همچون گذشته همکاری لازم را در برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات به کار گیرند.
 
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان فارس با تاکید بر این‌که همه اعضا باید تلاش کنند زمینه حضور و مشارکت گسترده مردم را در انتخابات فراهم کنند خاطرنشان کرد: لازمه این مشارکت گسترده مردم برگزاری مناسب انتخابات و توجه به تمهیدات مورد نیاز است.

 قاسم‌پور فناوری اطلاعات را لازمه برگزاری انتخابات دانست و افزود: اعضای کمیته انتخابات برنامه‌های لازم برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی مرکز استان و شهرستان‌ها و فراهم‌ کردن سایر تجهیزات الکترونیکی را تدوین کنند و انتخاباتی آرام و قانونمند را رقم بزنند. 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس یادآور شد: برگزاری انتخابات پرشور و قانونمند در بعضی شهرستان‌ها نیازمند وحدت و همدلی و همراهی مسئولان است. 

قاسم‌پور با بیان این‌که استاندار فارس بر لزوم جلوگیری از تکرار مشکلات گذشته تاکید کرده است عنوان کرد: باید به تقویت نقاط قوت دوره‌های پیشین انتخابات و برطرف کردن نقاط ضعف آنها بپردازیم و پیش‌بینی‌های لازم برای رفع مشکلات احتمالی را در دستور کار قرار دهیم. 

این خبر را به اشتراک بگذارید