• سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
  • الثُّلاثَاء 15 شوال 1443
  • 2022 May 17
سه شنبه 30 بهمن 1397
کد مطلب : 48375
+
-

دیدار آذری‌ها با رهبر معظم انقلاب

حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای: دشمن نمی‌تواند هیچ آسیبی به ملتی که در صحنه است، برساند

دیدار
دیدار آذری‌ها با رهبر معظم انقلاب

مردم آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی‌(ره) دیدار کردند.
 به گزارش ایرنا، به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، در سالروز قیام مردم تبریز در بهمن سال ۱۳۵۶، صبح دیروز جمعی از مردم استان آذربایجان شرقی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در دیدار با هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی فرمودند: من در پایان بیانیه [اخیر]، از مردم برای راهپیمایی 22بهمن تشکر کردم، لکن این تشکر خیلی کمتر از چیزی است که حق مردم ایران است.رهبر معظم انقلاب بیان کردند: ملت ایران در 22بهمن کار بزرگی انجام دادند. بنابر گزارشی که دادند تقریبا در همه‌ کشور، جمعیت زیادی آمده بود.

ایشان خاطرنشان کردند: البته دشمنان کتمان می‌کنند که میلیون‌ها نفر به خیابان آمدند، اما این را می‌فهمند و همه می‌دانند ملتی که اینگونه در صحنه است، دشمن هیچ آسیبی نمی‌تواند به او برساند. 
رهبر معظم انقلاب فرمودند: خدا مردمی را که اینگونه از کشور خود دفاع می‌کنند، مورد لطف و مرحمت قرار می‌دهد. یک عده هم خودشان ضعیف شده‌اند و می‌گویند انقلاب ضعیف شده؛ آنان ضعف‌های خود را به ملت نسبت می‌دهند.
ایشان فرمودند: یک نکته درباره‌ این جوانانی که در راه امنیت کشور جان خود را فدا کردند بگویم؛ این حوادث باید ما را آگاه کند که امنیت به چه قیمتی به دست می‌آید.

رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: برخی کسانی که از امنیت کشور استفاده می‌کنند و کار و ورزش و... خود را انجام می‌دهند و بعد نمکدان می‌شکنند، بدانند امنیت از این راه به‌دست می‌آید. یادمان نرود که امنیت چطور به دست می‌آید. 22بهمن با این عظمت با امنیت به پایان رسید. ایشان فرمودند: درود خدا بر آنها و درود خدا بر ملت شهیدپرور اصفهان که آن تشییع را به راه انداختند. درود خدا بر سپاه پاسداران و همه عناصر حافظ امنیت و نیروی انتظامی و دیگران.
مقام معظم رهبری در بخش دیگری از بیاناتشان فرمودند: مسئولان، دوست و دشمن را بشناسند و فریب نخورند. دشمن گاهی دندان نشان می‌دهد، گاهی مشت می‌زند و گاهی لبخند می‌زند؛ اینها فرقی ندارند و لبخند آنها هم از سر دشمنی است.

ایشان افزودند: در دل‌های نجس و سرشار از کینه‌ آنها نسبت به اسلام و جمهوری اسلامی «دشمنی» است. دشمنی آمریکا که آشکار است؛ اروپایی‌ها هم امروز خدعه می‌کنند. من نمی‌گویم چه کار کنند، اما مسئولان مواظب باشند مخدوع نشوند و فریب نخورند. به نام این‌که حالا یک کاری بکنیم، کشور را دچار مشکل نکنند؛ بدانند دست خدا بالای دست‌هاست.

این خبر را به اشتراک بگذارید