• یکشنبه 3 بهمن 1400
  • الأحَد 19 جمادی الثانی 1443
  • 2022 Jan 23
یکشنبه 28 بهمن 1397
کد مطلب : 47970
+
-

فرشاد احمدزاده: هیچ‌چیز برای من بالاتر از پرچم ایران نیست

قسمت باشد دوباره به پرسپولیس بر‌می‌گردم

فرشاد احمدزاده: هیچ‌چیز برای من بالاتر از پرچم ایران نیست

حمیدرضا علی‌پور

  فرشاد احمدزاده با وجود حضور در لیگ لهستان همچنان بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کند و برایش نتایج تیم سابقش مهم است. شماره 10سابق سرخپوشان این روزها باتوجه به تغییر سرمربی تیم خود اعتقاد دارد که فرصت بیشتری برای بازی‌کردن نصیبش خواهد شد. با احمدزاده به غیر از فوتبال درباره حواشی سیاسی که این روزها در لهستان جریان دارد هم گفت‌وگو کردیم:
    از شرایط خودت کمی صحبت کن.
خدا را شکر شرایط خیلی خوبی دارم و تمرینات منظمی را انجام می‌دهم. امیدوارم که بتوانم خیلی بیشتر در تیم بازی کنم و شانس بیشتری برای بازی‌کردن داشته باشم.
   چرا تا اینجای فصل بازی زیادی به تو نرسیده است؟
خب مربی قبلی اینطور اعتقاد داشت و به همین دلیل از من خیلی کمتر استفاده می‌کرد اما خوشبختانه با تغییر مربی فرصت بیشتری به من رسیده است و امیدوارم که در کنار سرمربی جدید بتوانم بازی‌های بیشتری انجام دهم.
   در این مدت سطح لیگ لهستان را چطور دیدی؟
به‌نظر من سطح لیگ لهستان شاید به اندازه کشورهای صاحب سبک اروپایی بالا نباشد اما از لحاظ امکانات سطح بالایی دارد و قطعا در آینده پیشرفت چشمگیری هم خواهد داشت.
   تو در شرایطی در لیگ لهستان بازی می‌کنی که در روزهای گذشته اجلاس سیاسی در این کشور در جریان است که به ایران هم ارتباط دارد. نگران این نیستی که مسائل سیاسی روی حضور تو در لیگ لهستان تأثیر بگذارد؟
واقعیت این است که من نمی‌دانستم که چنین جلسه‌ای در لهستان برگزار شده است و از چیزی خبر نداشتم. اما این را با تمام وجودم می‌گویم که من عاشق ایران هستم و هیچ‌چیز برای من بالاتر از پرچم کشورم نیست.
  نتایج پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟
پرسپولیس جزئی از خانواده من است و مگر می‌شود که نتایج پرسپولیس را دنبال نکنم؟ برای من موفقیت پرسپولیس بسیار مهم است.
   دوست داری روزی دوباره به پرسپولیس برگردی؟
اگر قسمت باشد یک روز دوباره در پرسپولیس بازی می‌کنم.

این خبر را به اشتراک بگذارید