• شنبه 5 اسفند 1402
  • السَّبْت 14 شعبان 1445
  • 2024 Feb 24
شنبه 16 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 190978
+
-

مجوز ساترا به نسخه بدون کلام «پوست شیر»

معاون امور کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا درباره اصلاحیه تیتراژ پایانی سریال پوست شیر توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: ساترا از همان ابتدا به نسخه‌ای از سریال پوست شیر مجوز داد که در تیتراژ پایانی موسیقی بدون کلام داشت و فاقد ترانه‌خوانی بود.
چندی پیش ترانه تیتراژ پایانی سریال پوست شیر، از خروجی شبکه نمایش خانگی «فیلم‌نت» حذف شد. محمدصادق افراسیابی، معاون امور کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا درباره این اتفاق به ‌ ایرنا گفت: تمام قسمت‌های پوست شیر از ساترا مجوز داشته و در قسمت پایانی هم نسخه‌ای که مجوز گرفت، در تیتراژ آخرش موسیقی
بدون کلام داشت.
وی با تأکید بر اینکه خود پلتفرم فیلیمو هم این موضوع را قبول دارد، افزود: در قسمت آخر شاهد بودیم که آن موسیقی بدون کلام همراه با یک ترانه غیرمجاز پخش شد. ما در این رابطه تذکر دادیم و پلتفرم هم بلافاصله تیتراژ را اصلاح و ترانه را حذف کرد.
افراسیابی در پاسخ به این سؤال که چرا همین ترانه در چند قسمت قبل و در سکانس کشته‌شدن ساحل مجوز گرفت، توضیح داد: اینکه یک موسیقی در ماشین پخش می‌شود و همان موسیقی در تیتراژ پایانی مجوز نمی‌گیرد، یک موضوع فنی و تکنیکی است که در شورای صدور مجوز انتشار ساترا روی این موضوع بحث شده و اعضای شورا که خبرگان حوزه فیلم و سریال کشور هستند، میان پخش بخش خیلی کوتاهی از یک موسیقی در جریان داستان یکی از قسمت‌های سریال با پخش موسیقی در تیتراژ پایانی سریال تفاوت قائل هستند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید