• دو شنبه 20 آذر 1402
  • الإثْنَيْن 28 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 11
یکشنبه 21 اسفند 1401
کد مطلب : 187603
+
-

پیام رهبرمعظم انقلاب خطاب به ملت‌های اسپانیولی‌زبان

همزمان با رونمایی از نسخه اسپانیولی کتاب خاطرات دوران مبارزات رهبرمعظم انقلاب در کاراکاس، پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به ملت‌های اسپانیولی‌زبان منتشر شد.
به‌گزارش دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رونمایی از نسخه اسپانیولی کتاب خاطرات دوران مبارزات رهبر معظم انقلاب با عنوان «سلول شماره‌۱۴» طی مراسمی در شهر کاراکاس، پایتخت ونزوئلا و در کنار نمایشگاه فرهنگ دوستی ایران و ونزوئلا به همت فعالان فرهنگی ونزوئلا و اسپانیولی‌زبانان با حضور شخصیت‌های فرهنگی ایران و ونزوئلا برگزار شد.

متن پیام رهبرمعظم‌انقلاب به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم

اگر توانسته باشم به‌وسیله این کتاب با شما اسپانیولی‌زبانان ارتباط بگیرم، بسیار خرسند خواهم بود. این بخش کوتاهی از سرگذشت من است. چه نیکو است که ما و شما و همه‌ ملت‌های عدالت‌خواه با یکدیگر بیشتر آشنا شویم و بیشتر هم‌افزایی کنیم. نیک‌روزی شما را از خدا می‌خواهم.
سیدعلی خامنه‌ای

کتاب سلول شماره۱۴، خاطرات و زندگینامه آیت‌الله خامنه‌ای را در دوران مبارزه با رژیم دست‌نشانده استکبار و پیش از پیروزی انقلاب اسلامی روایت می‌کند. این اثر ترجمه اسپانیولی کتاب «ان‌مع‌الصبرنصرا» است که پیش از این به زبان عربی منتشر  شده و نسخه فارسی آن با عنوان «خون دلی که لعل شد» در اختیار علاقه‌مندان و اهالی کتاب قرار گرفته بود.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید