• یکشنبه 28 اسفند 1401
  • الأحَد 26 شعبان 1444
  • 2023 Mar 19
پنج شنبه 3 آذر 1401
کد مطلب : 178033
+
-

بسیج؛ طلایه‌دار بصیرت

روزنگاه
بسیج؛ طلایه‌دار بصیرت

پرویز سروری- نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر تهران

بسیج، جان کلام عاشقانه خدمت بی‌منت به بندگان خداوند تعالی است. بسیج، تبلور اخلاص مومنانه‌ای است که از دانش روشن‌بینانه سرچشمه گرفته و با اقدام قاطعانه مسیری متعالی برای خود ترسیم کرده است. بسیج از زمان شکل‌گیری، داستان‌های فرازگونه پرشماری را در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به یادگار گذاشته که چشم حسودان را کور و دست بددلان را از دستاویزهای گردنکشانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه کرده است. برای عزتمندانه ترین صف هایی که با آگاهی از نیات سوء در برابر دشمنان کشیده می‌شود و خون‌هایی که به تأسی از سرور و سالار شهیدان با مظلومیت بر زمین ریخته می‌شود تا غم دانایی دوستان به پایان برسد و دشمنان نتوانند فضای متلاطم اعتراضی را به فضای خشن اغتشاش بکشانند.
آری؛ بسیجیان فرزندان این ملت هستند که همراه و همپای تمامی ایرانیان به سمت طلایه‌های پیشرفت عزتمندانه و دغدغه‌مندانه گام برمی‌دارند و از جانفشانی در این راه پرافتخار نمی‌هراسند. اردوهای جهادی، جهاد تبیین، جهاد در برابر تحریم و جهاد هنگام بحران عالم‌گیر، همگی گویای صفات بی‌مثال بسیجیانی است که جان خود را در برابر رضای الهی ناچیز می‌دانند. این نگاه بصیرت‌جویانه آگاه سبب می‌شود که نفوذ دشمن در زمینه‌های شناختی را شناسایی کنند و در تمامی عرصه‌های آسیب‌پذیر به مبارزه با دشمنان برخیزند. بسیج در این روزهای اغتشاش در اوج اقتدار نشان داد، در پله اوج مظلومیت جان می‌دهد تا جان ملت در آتش اختلافات از دست نرود و مصداق بارزی شوند بر آیه شریفه «اشدا علی الکفار و رحما بینهم».
اکنون در سالروز فرمان تاریخی امام عزیزمان برای تشکیل ارتش 20میلیونی، فرصت را مغتنم می‌شمارم و این روز را به تمام بسیجیان با بصیرت که امروز بیش از هر زمان دیگری جلوداری در عرصه آگاهی و اقدام ایثارگرانه را به اثبات رسانیده‌اند تبریک عرض می‌کنم.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید