• چهار شنبه 9 آذر 1401
  • الأرْبِعَاء 6 جمادی الاول 1444
  • 2022 Nov 30
یکشنبه 6 شهریور 1401
کد مطلب : 169871
+
-

خداحافظی صیادمنش با جام‌جهانی

اللهیار صیادمنش، مهاجم تیم ملی ایران و عضو باشگاه هال‌سیتی، 2هفته پیش در بازی با بارنلی با مصدومیت شدیدی از ناحیه همسترینگ مواجه شد. بعد از این بازی چند رسانه انگلیسی خبر دادند که صیادمنش برای مدت 6هفته از میادین دور خواهد بود، اما به‌نظر می‌رسد آسیب‌دیدگی مهاجم ملی‌پوش ایرانی جدی است. البته در آن مقطع سرمربی هال‌سیتی به این موضوع اشاره کرد که نمی‌توان اظهارنظر روشنی در مورد این مصدومیت داشت و باید زمان بگذرد تا همه‌‌چیز مشخص شود، حالا با گذشت چند روز مشخص شده که مصدومیت این بازیکن جدی‌تر از آن چیزی بوده که خیلی‌ها تصور می‌کردند و صیادمنش با این وضعیت جام‌جهانی قطر را از دست خواهد داد.
سایت «hulldailymail» انگلیس خبر بدی در مورد وضعیت این مهاجم ایرانی داد و نوشت: «پارگی همسترینگ صیادمنش مثبت نیست و این مهاجم نیاز به عمل جراحی پیدا کرده است. قرار است مهاجم ایرانی در همین هفته در لندن زیر تیغ جراحی برود و برای بازگشت به میدان حداقل 3ماه از میادین دور خواهد بود.» برخی رسانه‌های انگلیس هم نوشتند این امکان وجود داشت که صیادمنش با چند ماه استراحت جراحی نکند ولی ریسک این کار بالا بود و امکان داشت که او دوباره از این ناحیه مصدوم شود.
در چند روز گذشته دکتر شهاب پزشک تیم ملی هم با صیادمنش در تماس بود تا پیگیر وضعیت این بازیکن باشد. با پزشک تیم ملی در مورد وضعیت صیادمنش صحبت کردیم و او به خبرنگار همشهری ورزشی گفت: «متأسفانه مصدومیت ‌اللهیار گرید3 است و این نوع مصدومیت نیاز به 12هفته زمان دارد تا بازیکن به شرایط بازی برسد. با این شرایط خیلی سخت است که صیادمنش به جام جهانی برسد و این مصدومیت اتفاق تلخی است.»
صیادمنش در استقلال خودش را به‌عنوان یکی از استعدادهای فوتبال ایران معرفی کرد و در سال‌های اخیر بازی در تیم‌هایی چون فنرباغچه، استانبول اسپور، زوریا و هال‌سیتی را تجربه کرد. او بعد از رفتن به فوتبال انگلیس این اواخر شرایط خوبی در هال‌سیتی پیدا کرد و امیدوار بود که با قرار‌گرفتن در لیست نهایی تیم ملی برای جام‌جهانی، اتفاقات خوبی را برای خودش رقم بزند. حالا این بازیکن 21ساله باید با جام‌جهانی خداحافظی کرده و برای رسیدن به یکی از رویاهای مهم فوتبالش، 4سال دیگر صبر کند.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید