• شنبه 2 مهر 1401
  • السَّبْت 27 صفر 1444
  • 2022 Sep 24
دو شنبه 26 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 160733
+
-

آماری از تلویزیون

پربیننده‌ترین برنامه‌های رمضان معرفی شدند

با اعلام نتایج نظرسنجی صداوسیما درباره برنامه‌های ماه رمضان سیما، «خوشنام» و «عصر جدید» به‌ترتیب پربیننده‌ترین سریال و برنامه سیما نام گرفتند.
به گزارش همشهری، براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات، سریال «خوشنام» از شبکه یک با 32/8 درصد بیننده و برنامه «عصر جدید» از شبکه3 با 48/8 درصد بیننده، بیشترین مخاطب را در ماه مبارک رمضان در میان سریال‌ها و برنامه‌های سیما داشته‌اند.
نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا‌و‌سیما نشان می‌دهد در ماه مبارک رمضان 78/09 درصد از پاسخگویان، بیننده برنامه‌های سیما اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، سخنرانی، برنامه‌های گفت‌وگو‌محور، برنامه‌های ورزشی و اخبار بوده‌اند. براساس نظر‌سنجی یادشده، از بین سریال‌های جدید پخش‌شده در ماه مبارک رمضان سریال «خوشنام» از شبکه یک ۸/۳۲ درصد، سریال «نجلا ۲» از شبکه3 سیما 32/01 درصد، سریال «از سرنوشت‌۴» از شبکه2 سیما 26/2 درصد و سریال «‌مسافران شهر» از شبکه5 سیما 3/4 درصد بیننده داشته است.
در این نظرسنجی، میزان بیننده سریال‌‌های تکراری سیما در ماه مبارک رمضان نیز بررسی شده است که از میان آنها سریال «آنام»، از شبکه آی‌فیلم، پربیننده‌ترین سریال تکراری سیما بوده است. در این نظرسنجی برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان در شبکه‌های سیما نیز بررسی شد. از میان برنامه‌های نظرسنجی‌شده، «عصر جدید» با 48/8 درصد، پربیننده‌تر از سایر برنامه‌ها بوده است.
پس از برنامه «عصر جدید»، «خندوانه» از شبکه نسیم با 30/1 درصد بیشترین مخاطب را داشته است.‌

این خبر را به اشتراک بگذارید