• دو شنبه 7 آذر 1401
  • الإثْنَيْن 4 جمادی الاول 1444
  • 2022 Nov 28
چهار شنبه 17 شهریور 1400
کد مطلب : 139990
+
-

مرگ پسر مصدوم در تصادف آمبولانس

داخلی
مرگ پسر مصدوم در تصادف آمبولانس


پسری جوان که از تصادف اول جان سالم به در برده بود، درحالی‌که با آمبولانس خصوصی در حال انتقال به بیمارستان بود بر اثر برخورد آمبولانس با تریلی جانش را از دست داد.
به گزارش همشهری، صبح روز دوشنبه پانزدهم شهریور‌ماه جوانی 26ساله که سوار بر موتورش در حوالی بزرگراه آزادگان در حرکت بود با خودرویی تصادف کرد. تصادف خیلی شدید نبود اما باعث شد که پسر جوان از ناحیه دست مصدوم و دچار شکستگی استخوان شود. به‌دنبال این تصادف، درخواست آمبولانس خصوصی شد و پسر مجروح به بیمارستان انتقال یافت. راننده آمبولانس با سرعت بالا در حال حرکت بود که ناگهان یک تریلی باربری را در بزرگراه آزادگان مقابل خود دید و لحظاتی بعد تصادفی هولناک رخ داد.

گزارش یک حادثه مرگبار
وقتی گزارش تصادف به مأموران کلانتری179 خلیج‌فارس اعلام شد، مأموران برای بررسی ماجرا در محل حادثه حضور یافتند. شواهد نشان می‌داد که یک دستگاه آمبولانس خصوصی در لاین کندرو شمال به جنوب بزرگراه آزادگان با یک دستگاه تریلی که بار آهن و میلگرد داشته برخورد کرده است. به‌گفته شاهدان تریلی در کندرو توقف کرده و آمبولانس که با سرعت بالا در حال حرکت بود با تریلی برخورد کرد. شدت این تصادف به حدی بود که میلگردهایی که بار تریلی بود وارد آمبولانس شده و با سرنشینی که در صندلی جلوی آمبولانس نشسته بود برخورد کرده بود. این اتفاق دلخراش باعث شده بود که سرنشین که پسری جوان بود جانش را ازدست بدهد. از سوی دیگر راننده آمبولانس نیز در این حادثه زخمی شده بود که به مراکز درمانی انتقال یافت. در این شرایط گزارش این حادثه به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی تهران اعلام شد و او دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام تحقیقات بیشتر را صادر کرد. بررسی‌ها حکایت از این داشت که جوان فوت شده در آمبولانس همان پسر موتورسواری بود که ساعتی قبل در تصادف دچار شکستگی دست شده و راننده آمبولانس خصوصی در حال انتقال وی به بیمارستان بود. پسر 26ساله به جای قرار گرفتن در قسمت عقب آمبولانس روی صندلی جلو نشسته بود و همین باعث شده بود که هنگام تصادف با تریلی، بر اثر اصابت میلگردها جانش را از دست بدهد. از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌داد که آمبولانس با سرعتی غیرمجاز در لاین کندرو در حال حرکت بود و همین باعث شده بود که راننده هنگام مشاهده تریلی موفق به کنترل آمبولانس نشود.
بررسی‌ها در این حادثه درحالی ادامه دارد که کارشناسان تصادف، راننده آمبولانس را در این حادثه مقصر می‌دانند و با این حال تیم وی‍ژه‌ای با دستور بازپرس پرونده تشکیل شده تا با انجام تحقیقات بیشتر، علت این حادثه مرگبار را مشخص کند.

این خبر را به اشتراک بگذارید