• شنبه 2 مهر 1401
  • السَّبْت 27 صفر 1444
  • 2022 Sep 24
شنبه 29 آذر 1399
کد مطلب : 119151
+
-

پایان خونین کورس خیابانی

پایان خونین کورس خیابانی

کورس خیابانی پسران سانتافه‌سوار با دو دختر پژوسوار در خیابان‌های تهران پایان خونینی داشت.
به گزارش همشهری، چند شب قبل گزارش درگیری خونینی در یکی از خیابان‌های شمال تهران به پلیس اعلام شد. این درگیری بین دو گروه از پسران جوان رخ داده بود و در جریان آن یکی از آنها با مشت 3نفر دیگر را به‌شدت مصدوم کرده بود. شدت ضربات به‌حدی بود که یکی از مصدومان به کما رفته بود و 2مصدوم دیگر نیز آسیب زیادی دیده بودند.
به‌دنبال این اتفاق، مأموران به تحقیق از طرفین درگیری پرداختند و جوان ضارب را شناسایی و دستگیر کردند. او در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کرد و گفت: من بوکسور هستم و شب حادثه با دوستانم سوار ماشین بودیم تا برای انجام یک معامله به خانه دوست دیگرمان برویم. در یکی از اتوبان‌های شمال تهران بودیم که متوجه سرعت زیاد دو خودرو شدیم. یکی از خودروها هیوندا سانتافه و خودروی دیگر پژو بود.
وی ادامه داد: سرنشینان سانتافه 3پسر جوان بودند و داخل پژو نیز 2دختر بودند. خوب که دقت کردم، دیدم یکی از دختران پژوسوار، مهنار، دختر مورد علاقه‌ام است. تصور کردم که پسران سانتافه‌سوار قصد مزاحمت برای دختر مورد علاقه‌ام و دوستش را دارند و خبر نداشتم که آنها کورس گذاشته‌اند. چنان عصبانی شدم که تصمیم گرفتم از پسران سانتافه‌سوار انتقام بگیرم. به تعقیبشان پرداختم و مقابل ماشین آنها پیچیدم، سپس هر 3نفرشان را از ماشین پیاده کرده و با مشت به جانشان افتادم.
پسر جوان در ادامه گفت: من سال‌هاست که ورزش بوکس می‌کنم و در آن لحظه به‌حدی عصبانی بودم که با مشت به سر و صورت 3پسر جوان کوبیدم و آنها بیهوش و راهی بیمارستان شدند. دو نفرشان به‌هوش آمدند و یکی از آنها در کماست. بعد از آن بود که فهمیدم دختر موردعلاقه‌ام و دوستش در خیابان آنها را دیده و شرط‌بندی کرده بودند که هرکدام زودتر به مقصد برسند، برنده هستند. حالا به‌شدت پشیمانم.
متهم پس از اقرار به جرم خود با دستور بازپرس کشیک دادسرای جنایی تهران بازداشت شد و در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی است که جوان مصدوم که تا یک‌قدمی مرگ پیش رفته و در کما بود از مرگ نجات یافته و پس از گذشت یک هفته به هوش آمد. تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید