• شنبه 2 مرداد 1400
  • السَّبْت 14 ذی الحجه 1442
  • 2021 Jul 24
یکشنبه 29 دی 1398
کد مطلب : 93176
+
-

برقراری بیمه بیکاری برای بیکار‌شدگان سیل‌زده

سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای از برقراری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان سیستان‌و‌بلوچستان که بر اثر سیل بیکار شده‌اند خبر داد.
به‌گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: مراکز بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی سیستان‌و‌بلوچستان و استان‌های همجوار برای ارائه خدمات لازم در اسرع وقت به هموطنان آسیب دیده تحت پوشش این سازمان در این حادثه در آماده باش کامل قرار دارند. همچنین اداره‌کل تامین اجتماعی سیستان‌و‌بلوچستان نیز موظف شد تا درخصوص برقراری سریع بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان بیکار شده در اثر این حادثه و سایر تعهدات بیمه‌ای این سازمان تمهیدات لازم را پیش‌بینی و اجرا کند.
همچنین مقرر شد تیم‌های پزشکی سیار سازمان تامین‌اجتماعی در مناطق سیل زده مستقر و خدمات درمانی، دارویی، مشاوره و... را ارائه و همچنین کمک‌های نقدی و غیرنقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تامین‌اجتماعی در سراسر کشور به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
براساس این گزارش از شرکت‌های تابعه سازمان تامین‌اجتماعی نیز خواسته شده است نسبت به امداد‌رسانی و ارسال تجهیزات مورد نیاز به مناطق سیل‌زده اقدام کنند. علاوه‌براین مقرر شده، کمک‌های نقدی و غیرنقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تامین‌اجتماعی در سراسر کشور به مناطق سیل‌زده ارسال شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید