• یکشنبه 28 اسفند 1401
  • الأحَد 26 شعبان 1444
  • 2023 Mar 19
یکشنبه 10 شهریور 1398
کد مطلب : 75883
+
-

شهرکرد صاحب هتل پنج‌ستاره می‌شود

با اعلام آمادگی سرمایه‌گذار بخش خصوصی و همکاری دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری به‌زودی ساخت یک هتل پنج‌ستاره با کاربری گردشگری- تفریحی در شهرکرد آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا، استاندار چهارمحال و بختیاری در نشستی که به منظور تسهیل فرایند سرمایه‌گذاری یک شرکت بخش خصوصی با حضور نماینده این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: این استان به واسطه موقعیت جغرافیایی مناسب و قرار گرفتن بین دو استان بزرگ کشور می‌تواند مقصد مهمی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی باشد.
وی ادامه داد: علاوه‌ بر این، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیاری به‌ویژه در حوزه گردشگری، کشاورزی و دامپروری دارد که کمتر مورد توجه قرار گرفته و بخش خصوصی می‌تواند با بهره‌گیری از این ظرفیت هم سودآوری خوبی داشته باشد و هم به رونق اقتصادی و اشتغال منطقه کمک کند.

عباسی با ابراز امیدواری به آینده سرمایه‌گذاری در این استان، تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری یکی از مطمئن‌ترین استان‌های کشور برای سرمایه‌گذاری است، چراکه استان‌های همجوار به لحاظ سرمایه‌گذاری و جمعیت گردشگران اشباع شده و این استان ظرفیت‌های جدیدی را در اختیار بخش خصوصی قرار می‎دهد.
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان این‌که این استان تا پایان دولت دوازدهم به شبکه ریلی کشور متصل می‌شود، اظهار کرد: زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری در این استان وجود دارد و توسعه راه‌های استان می‌تواند در این خصوص امتیاز خوبی به شمار آید. عباسی ادامه داد: برای جذب سرمایه‌گذاری آمادگی کامل در استان وجود دارد و به دستگاه‌های اجرایی استان تکلیف شده‌ است تا با دوری از کاغذبازی‌های اداری روند جذب سرمایه‌گذار را تسهیل و پروسه زمانی آن را به کوتاه‌ترین زمان کاهش دهند. معاون گردشگری شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران متقاضی ایجاد هتل پنج‌ستاره در شهرکرد نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های بالا و موقعیت مناسب چهارمحال و بختیاری در حوزه گردشگری اظهار کرد: این شرکت علاقه‌مند به فعالیت‌های گردشگری در این استان و به‌ویژه در حوزه هتلینگ است. پژمان رضایی افزود: این شرکت تاکنون در طرح ملی و بین‌المللی فعالیت‌های بسیاری در حوزه گردشگری و همچنین فعالیت‌های عمرانی داشته است و چنانچه زمینه حضورش در چهارمحال و بختیاری فراهم شود، می‌تواند در بخش گردشگری تحولاتی را شکل دهد.

این خبر را به اشتراک بگذارید
در همینه زمینه :