• دو شنبه 20 آذر 1402
  • الإثْنَيْن 28 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 11
سه شنبه 30 آبان 1402
کد مطلب : 209846
+
-

گرینویچ

کشتی تارزان با مار غول‌پیکر

یک جوان آمریکایی که علاقه زیادی به حیات‌وحش و جانوران دارد، به‌خاطر کشتی گرفتن با یک مار خطرناک و بزرگ خبرساز شده است. مایک هولستن که کارشناس یک باغ‌وحش در میامی در آمریکاست، هر روز با انواع جانوران سر و کار دارد و هیچ ترسی از خطرناک‌ترین آنها ندارد. او به‌خاطر این علاقه و زندگی‌اش با حیوانات، خود را «تارزان واقعی» می‌خواند. هولستن روحیه نیکوکارانه‌ای هم دارد و تلاش می‌کند از مهارتش در تعامل با حیوانات خطرناک، برای کارهای خیریه پول جمع کند. اخیرا یک ویدئوی عجیب از کشتی گرفتن و بغل کردن یک مار آناکوندا از او همه‌گیر شده که این جوان را حسابی معروف کرده است. آناکوندا گاهی تا 10متر طول دارد و یکی از خطرناک‌ترین موجودات دنیاست.

بارداری نادر مادر آمریکایی

کلسی هچر، مادر 32ساله آمریکایی، این روزها به‌خاطر اتفاقات عجیبی که در داخل بدنش افتاده، به یک پرونده معروف پزشکی در تاریخ تبدیل شده است. این خانم، در جوانی متوجه شد که «رحم دوتایی» دارد که یک ناهنجاری مادرزادی است. او البته مشکلی نداشت و قبلا 3بار هم مادر شده بود، اما حالا متوجه شده است که دوقلو باردار است با این تفاوت که هر کدام از این بچه‌ها، در یک رحم قرار دارند. پزشکان گفته‌اند که این اتفاق چنان نادر است که احتمالش، یک در 50میلیون است. پزشکان البته به او اطمینان داده‌اند که هیچ خطری خودش و بچه‌ها را تهدید نمی‌کند. خانم هچر هم به یک رسانه گفته که به‌خاطر این بارداری، شکرگزار خداست و بی‌صبرانه منتظر تولد بچه‌هایش است.

طلاق‌ به‌خاطر اعتیاد ورزشی

ماجرای عجیب یک زن چینی در زندگی زناشویی سابقش، در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی حسابی خبرساز شده است. این زن‌ که اخیرا از همسرش جدا شده، گفته تنها دلیلش برای این تصمیم سخت، علاقه دیوانه‌وار همسر سابقش به دویدن بوده است. او گفته همسرش چنان عشق دویدن است که یک‌بار فرزندشان را برای 5ساعت در ماشین حبس کرده بود تا ماراتن بدود. این زن گفته البته این بلا را خودش سر خودش آورده؛ چون او بوده که همسرش را مجبور کرده برای حفظ سلامتی‌اش دویدن را شروع کند، اما در ادامه، دویدن به اولویت اصلی این مرد تبدیل شده و زن هم چاره‌ای نداشته جز اینکه از او جدا شود. او گفته بعد از اینکه همسرش دختر 7‌ساله‌شان را در ماشین حبس کرده تا ماراتن بدود، تصمیمش را برای طلاق گرفته است.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید