• چهار شنبه 28 مهر 1400
  • الأرْبِعَاء 13 ربیع الاول 1443
  • 2021 Oct 20
شنبه 19 خرداد 1397
کد مطلب : 18914
+
-

رأی پرسپولیس صادر شده؟

در شرایطی که پرسپولیس همچنان از پنجره نقل‌و‌انتقالات محروم است، مسئولان این باشگاه ضمن سفر به سوئیس اعلام کردند توانسته‌اند اتفاقات خوبی را در فیفا رقم بزنند. آنها مدعی شده‌اند که به‌زودی این محرومیت برداشته خواهد شد و باشگاه پرسپولیس می‌تواند بازیکنان مد نظر خود را جذب کند. جالب اینکه گرشاسبی حتی پیش از سفر برانکو به کرواسی از سرمربی سرخپوشان لیست خواست تا بتواند بعد از اعلام رأی، مذاکرات خود را با بازیکنان موردنظر آغاز کند.
اما مسئولان باشگاه پرسپولیس دائما زمان را به تعویق می‌اندازند و اعلام رأی CAS را به آینده موکول می‌کند. ابتدا قرار بود این رأی 20روز پیش اعلام شود، اما سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد رأی تا 10روز دیگر اعلام خواهد شد و بعد از گذشت 10روز هم هیچ خبری نشد. مسئولان باشگاه پرسپولیس در آخرین اظهارنظر خود اعلام کردند رأی فیفا تا اول تیر اعلام خواهد شد اما هواداران تیم دیگر به این تاریخ‌ها امیدی ندارند.
  وکیل پرسپولیس: رأی CAS اول تیر اعلام می‌شود
مهدی ذاکر، وکیل و مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس درخصوص آخرین وضعیت پرونده محرومیت این باشگاه در CAS گفت: «پرونده در دادگاه حکمیت ورزشی تحت رسیدگی است و وکلای خارجی باشگاه به صورت ویژه و مستمر پرونده را پیگیری می‌کنند. هیچ رأیی از CAS صادر نشده و تا تاریخ یکم تیر نتیجه آن دادگاه اعلام می‌شود. طبق مقررات دادگاه CAS چنانچه طرفین پرونده خواستار محرمانه ماندن و عدم افشای جزئیات پرونده باشند، اطلاع‌رسانی در خصوص پرونده، جزئیات و کلیات جلسات و سایر موارد حتی در سایت رسمی دادگاه داوری ورزش درج نخواهد شد و حتی مکاتبات و رأیCAS به فدراسیون‌ها نیز ارسال نمی‌شود.»
  پرسپولیس زمان می‌خرد
حالا در شرایطی که تمام تیم‌های حاضر در لیگ‌برتر مشغول ترمیم نقاط ضعف خود هستند باشگاه پرسپولیس هنوز منتظر اعلام رأی فیفاست. اما مشخص نیست چرا فیفا که پیش از این با هیچ تیمی مماشات نکرده تا به حال رأی خود را در‌مورد پرسپولیس اعلام نکرده است. در همین حال شایعاتی هم وجود دارد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس این رأی را دریافت کرده اما نمی‌خواهد در شرایط فعلی رای را اعلام کند و منتظر بازگشت برانکو به ایران است.

این خبر را به اشتراک بگذارید
در همینه زمینه :