• جمعه 12 خرداد 1402
  • الْجُمْعَة 13 ذی القعده 1444
  • 2023 Jun 02
دو شنبه 1 اسفند 1401
کد مطلب : 185989
+
-

اختلاف شخصی انگیزه قتل مداح ‌تبریزی

کوتاه از حادثه
اختلاف شخصی انگیزه قتل مداح ‌تبریزی

2روز پس از کشف جسد مداح تبریزی در یکی از خیابان‌های این شهر که بر اثر اصابت 3گلوله به قتل رسیده بود، پلیس عامل این جنایت را دستگیر کرد.
به گزارش همشهری، روز پنجشنبه 27بهمن‌ماه امسال جسد این مداح 47ساله به نام هابیل آفاق آذر در شرایطی در اطراف میدان بسیج تبریز کشف شد که بررسی‌ها نشان می‌داد بر اثر اصابت 3گلوله به قتل رسیده است. به‌دنبال کشف جسد با حضور بازپرس جنایی تبریز تحقیقات در این‌باره کلید خورد و تیم‌های مختلفی از پلیس آگاهی تلاش‌های خود برای شناسایی عامل جنایت را آغاز کردند.
بابک محبوب علیلو، دادستان مرکز آذربایجان شرقی در این‌باره گفت:‌ به محض اطلاع از وقوع قتل، دستورات قضایی برای بررسی ابعاد این حادثه صادر شد و تیمی زیرنظر بازپرس ویژه قتل دادسرای استان آذربایجان شرقی در پلیس آگاهی استان تشکیل و بررسی ابعاد مختلف جنایت آغاز شد تا اینکه متهم به قتل سرانجام دستگیر شد.
در همین حال سرهنگ ابراهیم محمودی، رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از این پرونده را بازگو کرد و گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی، شنبه شب مردی که روز پنجشنبه هفته گذشته، این مداح ‌ را با شلیک 3گلوله به قتل رسانده بود، در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.
وی ادامه داد: در همان بازجویی‌های اولیه متهم به جرم خود اعتراف کرد و انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایت را اختلاف بر سر مسائل شخصی اعلام کرد و هم‌اکنون با صدور قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان این قتل ادامه دارد. 

این خبر را به اشتراک بگذارید