• دو شنبه 10 مهر 1402
  • الإثْنَيْن 17 ربیع الاول 1445
  • 2023 Oct 02
یکشنبه 26 اردیبهشت 1400
کد مطلب : 130656
+
-

پهلوان: گام بزرگی برای گلات برداشتیم

هافبک پرسپولیس اعتقاد دارد تیم گل‌محمدی با اعتماد به نفسش داربی را برده است

پهلوان: گام بزرگی برای گلات برداشتیم

 محمدزارعی- خبرنگار

پس از بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس، پیش‌بینی می‌شد احسان پهلوان از ترکیب اصلی خارج شود اما او کماکان مهره فیکس یحیی است و در خط میانی برای قرمزها به میدان می‌رود. پس از داربی جمعه شب با او گفت‌و‌گویی در خصوص این بازی داشتیم.

  برد باارزشی در داربی به دست آوردید.
بازی سختی بود اما ما آمده بودیم که 3‌امتیاز را از استقلال بگیریم. خوشبختانه با تلاش بچه‌ها توانستیم به هدفمان برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

  داربی را از لحاظ کیفی چطور دیدی؟
به نظرم بازی تحت‌تاثیر همین نام داربی بود و همین موضوع هیجان بازی را بالا برد. در این شرایط این ما بودیم که توانستیم همه چیز را کنترل کنیم و به گل برسیم و با دفاع از آن برنده شویم. ما خیلی با نظم و اعتمادبه‌نفس بازی کردیم و با همین 2‌فاکتور توانستیم برنده شویم.

  خوشحالی بعد از بازی نشان داد این برد هم برای شما و هم برای هواداران پرسپولیس خیلی مهم بود.
ما آمده بودیم اتفاقات بازی رفت را جبران کنیم که خوشبختانه به هدفمان رسیدیم. ما در داربی رفت 6 یا 7 موقعیت گل داشتیم و می‌توانستیم 4 یا 5 گل بزنیم اما این اتفاق رخ نداد و در دقایق آخر برد از دستمان پرید. خوشبختانه در این بازی توانستیم از گلی که زده بودیم به بهترین شکل دفاع کنیم و 3‌امتیاز را بگیریم.

  استقلالی‌ها به داوری این بازی اعتراض داشتند. نظرت در این خصوص چیست؟
اجازه بدهید من در مورد داوری صحبت نکنم.

  با این برد گام بلندی برای قهرمانی برداشتید.
از الان چیزی مشخص نیست و نمی‌شود در مورد قهرمانی صحبت کرد اما می‌توان گفت گام بزرگی برای قهرمانی برداشتیم. با این وجود این قول را به هوادارانمان می‌دهیم که با تمام وجود تلاش خواهیم کرد تا پنجمین قهرمانی یا همان گلات را به دست بیاوریم.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید