• دو شنبه 3 مهر 1402
  • الإثْنَيْن 10 ربیع الاول 1445
  • 2023 Sep 25
پنج شنبه 27 شهریور 1399
کد مطلب : 110414
+
-

تیر خطا برای حذف رقیب عشقی

تیر خطا برای حذف رقیب عشقی

  مردی جوان که با دختری آشنا و به او علاقه‌مند شده بود، وقتی متوجه شد پای مردی دیگر نیز در میان است تصمیم به حذف او گرفت اما تیرهایش خطا رفت.
به گزارش همشهری، چند روز قبل پسری جوان درحالی‌که به‌شدت سراسیمه بود به یکی از کلانتری‌های تهران رفت و به مأموران گفت که 2موتورسوار قصد داشتند با شلیک گلوله جانش را بگیرند اما تیرشان خطا رفته است. وی توضیح داد: سوار پژو206 خودم بودم که در مسیر رفتن به محل کارم موتوری که 2سرنشین داشت مقابل ماشینم پیچید. ابتدا فکر کردم راننده حواسش پرت شده و به همین دلیل بوق زدم اما یکی از آنها اسلحه‌ای به سمت من گرفت. با دیدن اسلحه وحشت کرده و پایم را روی پدال گاز گذاشتم که فرار کنم. مرد مسلح شروع به تیراندازی کرد اما گلوله‌هایش خطا رفت و به شیشه ماشین برخورد کرد. من از این حادثه جان سالم به در بردم و از آینه ماشین دیدم که موتورسوار‌ها وسایلشان را روی زمین پرت کرده و متواری شدند. با این شکایت تحقیقات برای شناسایی موتورسواران مسلح آغاز شد و مأموران در نخستین گام راهی محل حادثه شدند. آنها اسلحه‌ای را که مرد تیرانداز با استفاده از آن اقدام به شلیک کرده و سپس به اطراف پرت کرده بود در همان حوالی کشف کردند. با این حال هیچ‌یک از اهالی محل آنها را نمی‌شناختند و حتی شاکی هم می‌گفت که احتمالا آنها وی را با فرد دیگری اشتباه گرفته‌اند. در این شرایط مأموران به بازبینی تصاویردوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند تا اینکه موفق شدند شماره پلاک موتور را به‌دست آورند.

بازداشت 
با این سرنخ، مالک موتور شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی‌ها به درگیری با شاکی اقرار کرد اما منکر تیراندازی شد. متهم گفت: به تازگی با دختری جوان آشنا شدم. قصدمان ازدواج بود اما کمی بعد متوجه شدم که پسری جوان برای او مزاحمت ایجاد می‌کند و قصد دارد با او دوست شود. این را که شنیدم به‌شدت عصبانی شدم و تصمیم گرفتم هرطور شده رقیبم را پیدا کنم و با او حرف بزنم. می‌خواستم تهدیدش کنم که دست از سر دختر موردعلاقه‌ام بردارد و دیگر مزاحم او نشود. وی ادامه داد: روز حادثه رقیبم را در خیابان دیدم و سد راهش شدم. من تنها بودم و کسی همراهم نبود. با هم جرو بحث کردیم و درگیر شدیم. اما من اسلحه‌ای همراهم نبود و اینکه گفته قصد قتل او را داشتم دروغ است. من رفته بودم که با وی صحبت کنم و از او بخواهم دیگر مزاحم دختر مورد علاقه‌ام نشود اما او گفت که کنار نمی‌رود و باهم درگیر شدیم. وقتی دعوای ما بالا گرفت و مردم جمع شدند، او سوار ماشینش شد و رفت. من هم فورا محل را ترک کردم و اینکه شاکی و شاهدان گفته‌اند اسلحه را روی زمین انداخته‌ام دروغ است.
این متهم درحالی منکر حمل اسلحه و تیراندازی است که شاهدان می‌گویند او به سمت ماشین شاکی شلیک کرد و بعد هنگام فرار اسلحه‌اش را روی زمین انداخت. از سوی دیگر متهم ادعا کرده که روز حادثه تنها بوده است اما شاهدان می‌گویند که وی همدست داشته و با هم فرار کرده‌اند. در این شرایط متهم با دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ویژه سرقت بازداشت شده و بازجویی از وی برای مشخص شدن حقایق ادامه دارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید