• یکشنبه 19 آذر 1402
  • الأحَد 27 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 10
چهار شنبه 26 شهریور 1399
کد مطلب : 110345
+
-

جنایت هولناک خواستگار جوان در شام آخر

دختر 27ساله پس از صرف شام با خواستگارش در رستورانی در غرب تهران گفت که نمی‌تواند با او ازدواج کند اما جواب رد وی به قیمت جانش تمام شد.
به گزارش همشهری،  شامگاه دوشنبه 24شهریور‌ماه رهگذرانی که از پارکینگ شمالی دریاچه چیتگر عبور می‌کردند، متوجه درگیری دختر و پسری جوان شدند. پسر فریاد می‌زد که باید با من ازدواج کنی. اما دختر می‌گفت که دیگر قصد ادامه دادن به این رابطه را ندارد.
دختر جوان همزمان اینترنتی درخواست خودرو کرده بود و مدام سرک می‌کشید تا ببیند خودرو رسیده یا نه. پسر جوان اما به‌شدت عصبانی و خشمگین بود و مانع رفتن دختر جوان شد. همین باعث شد که دعوای آنها بالا بگیرد و ناگهان پسرجوان چاقویی از جیبش بیرون آورد و شروع کرد به ضربه زدن به دختر. او دیوانه‌وار ضربات چاقو را وارد می‌کرد و وقتی مردم جمع شد‌ند،  آنها را تهدید و فرار کرد.

گزارش قتل
دختر جوان خون‌آلود روی زمین افتاده بود و شاهدان اورژانس را خبر کردند. دقایقی بعد آمبولانس در محل حاضر و دختر جوان به بیمارستانی حوالی دریاچه منتقل شد. درحالی‌که تلاش پزشکان برای نجات این دختر ادامه داشت،  او ساعت 10صبح سه‌شنبه جانش را از دست داد و ماجرا به قاضی ساسان غلامی،  کشیک جنایی تهران گزارش شد.

پلیس در جست‌و‌جوی قاتل
گروهی از کارآگاهان جنایی مأمور رسیدگی به پرونده قتل دختر جوان شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت که عامل جنایت،  خواستگار دختر جوان بوده است. در بررسی‌ها مشخص شد که آنها مدتی قبل با یکدیگر آشنا شده بودند. پسرجوان ساکن یکی از روستاهای اطراف تهران بود و پس از آشنایی با دختر جوان به او پیشنهاد ازدواج داده بود. هر چند آنها قرار بود با هم ازدواج کنند اما بنا به دلایلی دختر جوان منصرف شده و تصمیم گرفته بود که به او جواب منفی بدهد.
ماموران متوجه شدند که شب حادثه این پسر و دختر درحوالی محل حادثه قرار شام داشته‌اند. پسر جوان ابتدا اصرار داشت که محل قرار رستورانی در شرق تهران باشد، اما دختر جوان ساکن کرج بود و در نهایت قرار شده بود که آنها در رستورانی حوالی دریاچه چیتگر شام بخورند. دختر جوان از کرج به مقصد دریاچه، اینترنتی درخواست راننده کرده و در محل قرار حاضر شده بود. او پس از صرف شام به پسر جوان گفته بود که جوابش منفی است و قصد دارد رابطه را به هم بزند. همین  باعث خشم خواستگارش شد تا جایی‌که دعوای آنها به خیابان کشید و دختر با 25ضربه چاقو به قتل رسید.
ماموران در ادامه تجسس‌ها  دریافتند عامل جنایت  هنگام ضربه زدن با چاقو،  خودش هم زخمی شده و پس از فرار به بیمارستان رفته و به‌صورت سرپایی درمان شده است. با این اطلاعات  ‌اکنون گروهی از کارآگاهان جنایی جست و جوی خود را برای بازداشت وی آغاز کرده‌اند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید