• چهار شنبه 26 خرداد 1400
  • الأرْبِعَاء 6 ذی القعده 1442
  • 2021 Jun 16
سه شنبه 25 شهریور 1399
کد مطلب : 110137
+
-

بازگشت رادو به تنظیمات کارخانه؟

پرسپولیس در حالی باید روز سه‌شنبه نخستین دیدارش را در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگزار کند که یحیی گل‌محمدی می‌تواند از خریدهای جدید برابر التعاون سود ببرد. به این ترتیب کنجکاوی‌های زیادی در مورد نخستین ترکیب سرخپوشان در عصر جدید وجود دارد. با این حال، 3 علامت سؤال از همه بزرگ‌تر است.
پرسش اول مربوط به پست اول می‌شود. بوژیدار رادوشوویچ بعد از جدایی علیرضا بیرانوند نمایش‌های متزلزلی در پرسپولیس ارائه داده؛ تا جایی که صدای کادرفنی را هم درآورده است. در نتیجه پرسپولیس حامد لک را در پست دروازه‌بانی خرید و حتی به‌دنبال رشید مظاهری هم بود؛ گلری که اگر جذب می‌شد قطعا رادوشوویچ باید بیرون می‌نشست. حالا باید دید انتخاب یحیی گل‌محمدی از بین لک و رادو کدام است و در بازی مهم برابر التعاون چه‌کسی درون دروازه قرمزها قرار می‌گیرد. لک در دیدار دوستانه برابر شهرخودرو نخستین بازی‌اش را برای پرسپولیس انجام داد و تنها گل بازی را از محمد قاضی خورد. اگر رادو نیمکت‌نشین شود، به نوعی به شرایط 4 سال گذشته بازگشته ورؤیای فیکس شدنش، خیلی زود رنگ باخته است.
سؤال دوم به انتخاب یحیی در پست دفاع راست مربوط می‌شود. مهدی شیری به قطر نرفته؛ بنابراین ممکن است سیامک نعمتی در این پست به بازی گرفته شود شاید هم یحیی شجاع خلیل‌زاده را آنجا بازی بدهد و اصلا با حضور همزمان هر3 دفاع میانی‌اش، با سیستم 3دفاعه برابر حریف عربستانی بازی کند. نهایتا معمای سوم مربوط به جای خالی علی علیپور می‌شود. به‌احتمال فراوان وحید امیری یکی از 2 مهاجم پرسپولیس خواهد بود؛ حالا باید ببینیم یحیی برای پست کنار او چه انتخابی خواهد داشت. گزینه اول عیسی آل‌کثیر است و گزینه‌های بعدی نفراتی مثل مهدی عبدی و حتی امید عالیشاه.

این خبر را به اشتراک بگذارید