20
سه شنبه 7 بهمن 1399
شماره 8145
صفحه‌آخر
123
123
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم
ویژه
تهران به روایت آمار و تحلیل کارشناسان، ساختمان‌های ناایمنی دارد که درصورت رخداد حوادثی چون حادثه پلاسکو در سال95، احتمال بروز فاجعه در آنها بالاست.
گاهی کودکان مجبورند فشارهایی مانند مسئولیت خانه و مراقبت از کودکان کوچک‌تر را به‌عهده بگیرند یا غمخوار و حمایت‌کننده والدین باشند.
احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و حسین رجایی، معاون سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در یادداشت مشترکی، مدعی شده‌اند که غسال آیت‌الله مصباح یزدی، یک ابَربدهکار بانکی است که پیکر روحانیون سرشناس را به خانه خود می‌برد و غسل می‌دهد!
طرح روز
کی‌اف:‌ گربه‌ای که در یک کانتینر حمل‌ونقل دریایی بیش از 3‌هفته بدون آب و غذا گیر افتاده بود پس از باز شدن کانتینر زنده بیرون آمد و به راه خود ادامه داد.
نیویورک: دختری که از لباس‌های عروسی و عکس‌های مراسم ازدواجش ناراضی بود خانواده‌ خود و داماد را مجبور کرد تا مراسم عروسی دیگری برگزار کنند.

عکس روز

نخستین روز مدرسه در یک روز برفی - شهرستان آزادشهر گرگان
بلیت 9یورویی پرواز لوفت‌هانزا

بلیت 9یورویی پرواز لوفت‌هانزا

برلین:‌ شرکت لوفت‌هانزای آلمان برای حفظ جایگاه‌ و سهمیه خود در فرودگاه‌ها ممکن است بلیت‌هایی به ارزش فقط 9یورو بفروشد.
مزرعه نورانی در هلند
مزرعه نورانی در هلند
آمستردام: هنرمند هلندی دان‌رزگارد با نصب هزاران لامپ‌ال‌ای‌دی کوچک در مزرعه‌ای 2هکتاری تصویری بی‌مانند از یک مزرعه را به جهان ارائه کرد.
PDF سه‌شنبه 7 بهمن 1399
کوتاه صفحه‌آخر
دیروز پس از تجمع جمعی از بازنشستگان تامین‌اجتماعی در مقابل سازمان برنامه و بودجه، در‌های سازمان به روی تجمع‌کنندگان باز و آنها به داخل ساختمان دعوت شدند.
«تخم شَر» نوشته بلقیس سلیمانی، «ساکن خیابان بهشت» نوشته مریم رجبی و «بعد از هفت قدم بلند» از راضیه مهدی‌زاده سه عنوان کتابی هستند که به تازگی، اولی از سوی انتشارات ققنوس و دو کتاب دیگر از سوی انتشارات هیلا، منتشر شده‌اند.
پیرو اقدامی که اخیرا یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی علیه مأمور راهنمایی و رانندگی انجام داده است، صرف‌نظر از مطالبی که در رسانه‌ها مطرح شده و موجب جریحه‌دار شدن افکار و احساسات عمومی شده