• پنج شنبه 25 دی 1399
  • الْخَمِيس 30 جمادی الاول 1442
  • 2021 Jan 14
یکشنبه 31 شهریور 1398
کد مطلب : 80163
+
-

آماده‌سازی 58 گیت‌ کنترل گذرنامه  در مرز خسروی

فرمانده انتظامی کرمانشاه از آماده‌سازی گیت‌های کنترل گذرنامه در مرز خسروی برای سهولت در تردد زائران اربعین خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار «علی‌اکبر جاویدان» در حاشیه بازدید از پایانه خسروی که با حضور جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا انجام شد، اظهار کرد: امسال توفیق خدمت‌گذاری مستقیم به زائران بیش از هر زمان دیگری نصیب کرمانشاه شده و پلیس هم آماده ارائه بهترین خدمات به زوار حضرت امام حسین(ع) است. 

وی ادامه داد: در مرز خسروی 58 گیت برای کنترل گذرنامه زائران آماده شده تا تردد آنها با سهولت بیشتری انجام شود و خللی در رفت‌و‌آمد پیش نیاید. جاویدان تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های ما در حوزه ترافیکی است که اقدامات لازم در این خصوص از ورودی استان در شهر کنگاور انجام شده و تا مرز خسروی ادامه پیدا می‌کند.  فرمانده انتظامی استان یادآور شد: این موضوع را هم باید در نظر داشته باشیم که کرمانشاه به عنوان استان معین ایلام نیز عمل می‌کند، چراکه 70 درصد زائرانی که مرز مهران را انتخاب کرده‌اند از کرمانشاه عبور می‌کنند. 

وی تاکید کرد: از زیرساخت‌های خوبی برخوردار هستیم و همه مسئولان دست به دست هم داده‌اند تا میزبان خوبی برای زائران حضرت سیدالشهدا(ع) باشیم. جاویدان در ادامه گفت: برای ارتقای امنیت مطلوب فعلی نیز تلاش شده و زائران مطمئن باشند پلیس تحت هیچ شرایطی اجازه کوچک‌ترین ناامنی را نمی‌دهد.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید