دو شنبه 2 بهمن 1396
کد مطلب : 4952
+
-

9 نمایش روی صحنه استان‌ها

 

این روزها که پایتخت میزبان سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر است، استان‌های مختلف پس از جشنواره فجر استانی، اجراهای صحنه‌ای خود را از سر گرفته‌اند.

 

‌به گزارش همشهری، محمد رضایی راد، نمایشنامه‌نویس و کارگردان با «فعل»، به رشت می‌رود و اثر خود را از 4 تا 9 بهمن در تماشاخانه «هامون» این شهر اجرا می‌کند. نمایش «کلوچه‌های خدا» نوشته و کار آرش شریف‌زاده هم تا 10 بهمن در 4 سئانس 8:30، 10، 14 و 18 در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان ساری در استان مازندران به روی صحنه می‌رود. این نمایش برنده 6 جایزه برتر از بیست و سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان شده است. ‌سالن زرین‌کوب شهرستان بروجرد در استان لرستان تا 3 بهمن میزبان نمایش «جن‌گیر» نوشته کوروش نریمانی و کار سعید شجاعی است. این نمایش هر شب ساعت 18:30 روی صحنه می‌رود. نمایش «دختر یانکی» نوشته نیل سایمون هم قرار است این بار به روایت یزدی‌ها اجرا شود. این نمایش به کارگردانی حامد خلیلی تا 10 بهمن ساعت 20:30 در سالن اصلی تالار هنر یزد اجرا می‌شود. نمایش «جشن حیوانات» نوشته و کار رضا میرغفوری هم تا 10 بهمن ساعت 19:30 در سالن شرف یزد روی صحنه خواهد بود.

 

‌نمایش «قصه‌های حسن و بزغاله» نوشته مجتبی مهدی با کارگردانی کیوان حبیبی تا 9 بهمن از ساعت 8 تا 17 ویژه کودک و نوجوانان و ساعت 18 برای بزرگسالان در سالن علامه رفیعی قزوین اجرا می‌شود. سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر سمنان هم از نمایش «آب و عاشقی» نوشته محمود استادمحمد میزبانی می‌کند. این نمایش به کارگردانی مصطفی باقرآبادی تا 5 بهمن ساعت 17:30 اجرا دارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید