• چهار شنبه 12 آذر 1399
  • الأرْبِعَاء 16 ربیع الثانی 1442
  • 2020 Dec 02
سه شنبه 8 خرداد 1397
کد مطلب : 18233
+
-

قرارداد لحظه آخری ممنوع

قرارداد لحظه آخری ممنوع

با قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد که پرسپولیس باید خودش را برای دیدار برابر الدوحیل آماده کند. این درحالی است که سرخپوشان پیش از آغاز لیگ باید در سوپر جام به‌مصاف استقلال بروند. سرخپوشان در شرایطی باید خودشان را آماده فصلی سخت کنند که با توجه به محرومیت احتمالی در نقل‌و‌انتقالات هنوز آینده تیم مشخص نیست و درعین حال مسئولان باشگاه و خود برانکو همچنان امیدوار هستند که با باز شدن پنجره نقل‌و‌انتقالات بتوانند تیمی قدرتمند تشکیل دهند.
    اردوی ویژه در خارج از کشور
سرمربی سرخپوشان بعد از پایان لیگ بازیکنان را به مرخصی یک ماهه فرستاد تا سرخپوشان بتوانند بعد از دو فصل سخت و فشرده حسابی استراحت کنند. در عین حال این مرخصی با این هدف بود که بازیکنان پرسپولیس بتوانند خودشان را برای یک فصل کاملا سخت آماده کنند. برانکو در برنامه خود دو اردو را در دستور کار خود قرار داده که یکی از این اردوها در خارج از کشور خواهد بود. با توجه به رویارویی پرسپولیس با الدوحیل برانکو می‌خواهد خیلی زود تمرینات آماده‌سازی و بدنسازی تیم را در خارج از کشور(احتمالا اکراین) آغاز کند به همین دلیل به مسئولان باشگاه اعلام کرده که از حالا برای رزرو کمپ خارج از کشور 
اقدام کنند.
    قرارداد لحظه آخری قبول نمی‌کنم
سرمربی سرخپوشان همچنین به باشگاه اعلام کرده که تکلیف بازیکنان مد نظر او را خیلی زود مشخص کنند. برانکو با توجه به شرایط حساس سرخپوشان اعلام کرده که اردوی پرسپولیس خیلی زود برگزار خواهد شد و تا پیش از رفتن به اردو باید تمام بازیکنان در اختیار او باشند. به همین دلیل هیچ بازیکن لحظه آخری را دیگر قبول نخواهد کرد. این در حالی است که فصل قبل بازیکنانی مانند مهدی طارمی و کمال کامیابی‌نیا در آخرین لحظه به پرسپولیس اضافه شدند و به همین دلیل برانکو نمی‌خواهد این اتفاق بار دیگر تکرار شود.
    برانکو به‌دنبال حریف تدارکاتی قدرتمند
با توجه به شرایط سرخپوشان و دیدار برابر استقلال در سوپرجام و مسابقه حساس با الدوحیل، برانکو از حالا به‌دنبال رایزنی برای دیدار دوستانه با تیم‌های قدرتمند است تا بتواند تیم خود را برای حضور در سالی سخت به خوبی آماده کند و باید دید چه تیم هایی حاضر هستند با پرسپولیس برای آماده‌سازی هرچه بیشتر این تیم بازی کنند.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید