20
پنج شنبه 27 شهریور 1399
شماره 8040
صفحه‌آخر
۲۳۰۲۳۶۳۵
۰۲۱۲۳۰۲۳۹۱۱
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

ایرج ناظریان

سالمرگ
بسیاری از مخاطب‌های سینما و تلویزیون، ایرج ناظریان، دوبلور توانای عرصه هنر هفتم را به‌عنوان یکی از بهترین صداهایی می‌شناسند که به جای آنتونی‌ کوئین در لورنس عربستان و رابرت دنیرو در شکارچی گوزن دیالوگ گفته بود.
ویژه
شعر، همچنان یک اتفاق است که همواره از سرچشمه‌های ناخودآگاه از منظر واژه‌ها و چشم‌انداز زبانی به عرصه سکانس‌های زیباشناسی و خواندن و شنیدن در برابر مخاطب به سوی هستی‌های دور و نزدیک خویش پیش می‌تازد.
جشنواره دوسالانه شرق ترانه لَری ترانه‌های شرقی در سمرقند؛ رقابت نوای ملل از چهارگوشه جهان است.
طرح روز
​​​​​​​خانقین:  طبق گزارش‌های رسیده، شبه‌نظامیان داعش گاوها را در حمله‌ای ناموفق علیه نیروهای امنیتی عراقی به مواد منفجره مجهز کردند.
​​​​​​​پاناما:  مسئولان در پاناما گوری دسته‌جمعی را کشف کرده‌اند که می‌گویند حاوی اجساد افرادی است که توسط یک فرقه مذهبی، شکنجه و کشته شده‌اند.

عکس روز

عکس روز
شکستن رکورد موج‌سواری

شکستن رکورد موج‌سواری

​​​​​​​ریودوژانیرو:  زنی برزیلی توانست رکورد موج‌سواری را بشکند. به گزارش دیلی‌میل، مایا‌گابیرا روی موجی به ارتفاع 22مترو4سانتی‌متر روی تخته موج‌سواری تعادلش را حفظ کرد و در این رشته رکورد‌ مرد‌ها را شکست.
پلیس به‌دنبال مادر بی‌مسئولیت
پلیس به‌دنبال مادر بی‌مسئولیت
​​​​​​​یفرموف: زنی در روسیه که جان کودکش را داخل یک کالسکه در شیب‌های تند مسیر اسکیت‌بورد به‌خطر انداخته بود تحت تعقیب پلیس این کشور قرار گرفت.
PDF پنجشنبه 27 شهریور 1399
کوتاه صفحه‌آخر
​​​​​​​«اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند»، دربرگیرنده 11داستان برگزیده جایزه «اُ.هنری» در سال 1998است.
​​​​​​​مهم‌ترین مشکل جذب سرمایه‌های خارجی ناشی از نداشتن امنیت حقوقی است که مالکیت حقوقی سرمایه‌گذاران را به رسمیت نشناخته و در خطر مصادره‌شدن قرار می‌دهد.