• دو شنبه 20 آذر 1402
  • الإثْنَيْن 28 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 11
سه شنبه 30 آبان 1402
کد مطلب : 209845
+
-

با مردم

تعطیلی پایانه وکیل‌آباد مشهد دردسر‌ساز شده است
 چند ماهی است که در نتیجه افتتاح و راه‌اندازی پایانه طرقبه، پایانه وکیل‌آباد مشهد تعطیل شده و ساکنان روستاهای اطراف ناگزیرند برای تردد از این پایانه استفاده کنند.این موضوع مشکلاتی را مثل 2‌برابر شدن طول مسیر، افزایش نرخ کرایه و همین‌طور ازدحام و نبود جا در داخل ون‌ها را به‌دنبال داشته است. جهت رفع این مشکلات درخواست داریم پایانه وکیل‌آباد مجددا راه‌اندازی شود.
قوچان نژادی از مشهد

آمپول «آدالیمومب »تحت پوشش بیمه قرار گیرد
 من به بیماری پسوریازیس مبتلا هستم و جهت کنترل بیماری و عوارض ناشی از آن به‌طور مرتب از آمپول آدالیمومب(سینورا)استفاده می‌کنم.در واقع عملکرد این دارو کنترل التهابات مفصلی و ضایعات پوستی است.متأسفانه این دارو تحت پوشش بیمه نیست و نرخ آن به‌صورت آزاد محاسبه می‌شود و این برای بیمارانی مانند من که باید به‌طور مرتب این آمپول را تزریق کنند بسیار هزینه‌بر است.از مسئولان وزارت بهداشت و درمان درخواست دارم تا این دارو را تحت پوشش بیمه قرار دهند.
ناصر از تهران

شهر قدس نیاز به مترو دارد
شهر قدس با وجود داشتن حدود 400هزار نفر سکنه و نزدیکی به تهران از نعمت مترو بی‌بهره است، بسیاری از ساکنان شهر قدس که محل کارشان در تهران است ناچارند هر روز در مسیر شهر قدس به این شهر تردد کنند و علاوه بر پرداخت هزینه، ساعت‌ها در ترافیک بمانند، درحالی‌که احداث و راه‌اندازی مترو برای این شهر به‌طور قطع حجم زیادی از مشکلات ساکنان را حل خواهد کرد.
انصاری از شهرقدس

پیامک
روستای تاریخی زیویه آسفالت ندارد

 روستای تاریخی زیویه که در شهرستان کامیاران استان کردستان واقع شده و تنها 500متر از جاده اصلی فاصله دارد آسفالت نشده است. عبور از این جاده هنگام بارندگی و جمع‌شدن آب به‌قدری سخت می‌شود که رفت‌وآمد عملا جز با تراکتور امکان‌پذیر نیست. این وضعیت به‌خصوص برای دانش‌آموزان این روستا بسیار عذاب‌آور است. از مسئولان  درخواست داریم درجهت آسفالت این جاده اقدام کنند.
جمعی از اهالی روستای زیویه

احداث سد خرسان3 در چهارمحال و بختیاری را متوقف کنید
سد خرسان 3روی رودخانه خرسان در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری در حال احداث است. هدف از ساخت این سد راه‌اندازی و به‌کار افتادن نیروگاه برق است. اما مشکل اینجاست که در صورت بهره‌برداری از سد، آسیب جبران‌ناپذیری متوجه محیط‌زیست زاگرس خواهد شد و نه‌تنها موجب پایین‌رفتن آب‌های سطحی می‌شود بلکه گونه‌های گیاهی و جانوری منطقه هم در معرض خطر نابودی قرار خواهند گرفت. از مسئولان دست‌اندرکار اجرای این طرح درخواست داریم تا هر‌چه زودتر این پروژه را متوقف کنند.
راستکار از چهارمحال و بختیاری

تخلف برخی رانندگان تاکسی خط تجریش- ولنجک
تعدادی از رانندگان خط تاکسی تجریش- ولنجک در یک اقدام سلیقه‌ای برچسب‌های نرخ مصوب کرایه را از روی خودروهایشان برداشته‌اند و کرایه را از 10هزار تومان به 15هزار تومان افزایش داده‌اند. توجیه آقایان هم این است که مسافران این خط از طبقه مرفه جامعه هستند، درحالی‌که بسیاری از مسافران این خط یا سایر خطوطی که مقصد‌شان بالای شهر است از مناطق جنوبی و یا مرکزی شهر و به جهت حاضرشدن در محل کارشان در این مسیر تردد می‌کنند. بر فرض هم که از قشر مرفه باشند مگر این دلیلی برای سرپیچی از قانون می‌شود؟
ندرلو از تهران

این خبر را به اشتراک بگذارید