• جمعه 7 مهر 1402
  • الْجُمْعَة 14 ربیع الاول 1445
  • 2023 Sep 29
دو شنبه 28 فروردین 1402
کد مطلب : 189389
+
-

شیرینی شانس

کمدی‌های بیشتری در راه پرده سینماست‌

تولید
شیرینی شانس

فروش «فسیل» ساخته کریم امینی و به تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان چنان چرب و شیرین بوده که چرا نباید دوباره تکرار شود. به قول فوتبالی‌ها، به ترکیب تیم برنده نباید دست زد.
حالا که امینی و عامریان توانسته‌اند فیلمی پرفروش بسازند که حتی باعث غافلگیری خودشان هم شده، چرا نباید شانس‌شان را دوباره با هم امتحان کنند؟ ظاهرا خودشان هم به همین نتیجه رسیده‌اند که نباید به بخت‌شان پشت پا بزنند و باز می‌خواهند با هم همکاری کنند.
مهر گزارش داده براساس اطلاعات ثبت‌شده در سامانه ثبت درخواست پروانه ساخت سازمان سینمایی چند چهره سینمایی برای تازه‌ترین ساخته‌های سینمایی خود در مقام تهیه‌کننده یا کارگردان، فرم مربوطه را تکمیل کرده‌اند.
به تازگی ابراهیم عامریان به همراه کریم امینی برای فیلم سینمایی «جلبک» درخواست پروانه ساخت داده‌اند.«فسیل» فروشی بالغ بر ۵۷ میلیارد تومان را تا به امروز در گیشه ثبت کرده است. ابراهیم عامریان به‌عنوان یکی از چهره‌های موفق در عرصه تولید فیلم‌های کمدی پرفروش در سال‌های اخیر، پیش از این «انفرادی»، «دینامیت»، «تگزاس» و… را تهیه‌کنندگی کرده است.
همچنین در این فهرست محمدحسین قاسمی به چشم می‌خورد که برای فیلم سینمایی «فیل بزرگ» به کارگردانی مجید صالحی درخواست پروانه ساخت داده است. مجید صالحی بازیگر سینمای ایران که پیش از این فیلم کمدی «زیرنظر» را کارگردانی کرده بود در جشنواره سال گذشته فیلم فجر، توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای فیلم سینمایی «شماره ۱۰» از آن خود کند. محمدحسین قاسمی هم تهیه‌کنندگی 2 فیلم کمدی «مصادره» و «سگ‌بند» را در کارنامه خود دارد که کارگردانی هر دو را مهران احمدی برعهده داشته است.‌

 

این خبر را به اشتراک بگذارید