• چهار شنبه 12 مهر 1402
  • الأرْبِعَاء 19 ربیع الاول 1445
  • 2023 Oct 04
سه شنبه 13 دی 1401
کد مطلب : 181735
+
-

نکته بازی/ گنجی را بچسب، لوکادیا پیشکش

بعد از جدایی لوکادیا از پرسپولیس، طبق معمول اخبار زیادی در مورد شکایت باشگاه از او وجود دارد؛ شبیه شرایطی که در مورد آنتونی استوکس به‌وجود آمد و البته نتیجه هم نداد. امیدواریم پرسپولیس این بار در پرونده بازیکن خارجی‌اش موفق باشد، اما تجربه تاریخی نشان داده زیاد هم نباید امیدوار باشیم. متأسفانه هر کسی هر طوری ایران را ترک کرده، اغلب موفق به شکست حقوقی باشگاه‌های ما شده که واقعا عجیب است. بخشی از این داستان قطعا به قراردادهای ضعیفی مربوط است که بسته می‌شود. در هر صورت خوب است که پرسپولیس پی کار را بگیرد، اما فعلا مهم‌تر از لوکادیا که رفته و تمام شده، حفظ سایر نفرات است. ببینید چطور قرارداد بسته‌اید که حتی مرتضی پورعلی‌گنجی هم به بهانه بی‌انگیزگی، زمزمه ترک تیم را سرمی‌دهد.

قدر این فرصت را بدان
محمد عمری نخستین گلش برای پرسپولیس را در موقعیت مهمی به ثمر رساند. او در بازی حساس با گل‌گهر، بعد از یک نیمه کسالت‌بار ، در آغاز وقت دوم گل زد و تیمش را روی ریل پیروزی قرار داد. این نخستین گل عمری برای پرسپولیس بود. بازیکن جوان سرخپوشان پس از این گل، از برآورده شدن رؤیای کودکی‌هایش سخن گفته و البته به‌درستی اشاره کرده که باید خیلی بیشتر از این پیشرفت کند.  عمری می‌داند در موقعیت خاصی قرار دارد. بازی کردن جوانان در تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس و استقلال ساده نیست و او باید قدر این فرصت را بداند و در باد یک گل نخوابد.

زیاد هم ناراحت نباش
شیخ دیاباته در حالی اوایل فصل به پرسپولیس پیوست که همان زمان هم گفته می‌شد ملوان دیگر مشتری این بازیکن است. شیخ اما در نهایت سرخپوش شد و حالا مازیار زارع، سرمربی انزلی‌چی‌ها با تأیید شایعات قدیمی می‌گوید: «دنبال گرفتن دیاباته بودیم و روند جذب این بازیکن به مراحل پایانی نزدیک شده بود، اما همه‌‌چیز در آخرین لحظات منتفی شد.» به هر حال شیخ، احتمالا معادلات خودش را داشته و ترجیح داده راهی تیمی شود که مدعی کسب عنوان قهرمانی است. با این حال زارع و بقیه ملوانی‌ها زیاد هم نباید ناراحت باشند، چرا که شیخ هنوز به پرسپولیس هم وفا نکرده است. اگر شما هم او را می‌گرفتید، الان برای بار چندم مصدوم شده بود و داشت استراحت می‌کرد. ببینیم در آینده مجالی برای افسوس خوردن باقی می‌ماند یا نه. 

این خبر را به اشتراک بگذارید