• چهار شنبه 19 بهمن 1401
  • الأرْبِعَاء 17 رجب 1444
  • 2023 Feb 08
چهار شنبه 4 آبان 1401
کد مطلب : 175174
+
-

اسمیت برمی‌گردد

اکران
اسمیت برمی‌گردد

حمایت چهره‌های فرهنگی از اکران فیلم «رهایی» با بازی ویل اسمیت ادامه دارد.
به‌گزارش ورایتی، اکران فیلم «رهایی» ساخته آنتوان فوکوا با بازی ویل اسمیت که به دلیل سیلی‌ که این بازیگر در مراسم اسکار به‌صورت کریس راک، مجری مراسم نواخت، مدت‌ها به تعویق افتاده ‌بود و با حمایت چهره‌های فرهنگی سیاهپوست به‌زودی آغاز خواهد شد.
رهایی در یک نمایش ویژه، ‌ برای شماری از مهمانان هالیوودی روی پرده رفت و با اقبال آنها روبه‌رو شد. اسمیت با انتشار تصویری از خود و مهمانانش در مراسم نمایش فیلم نوشت: شب حماسی. ممنون که به دیدن «رهایی» آمدید. امیدوارم لذت ببرید!!
در فیلم «رهایی» اسمیت در نقش برده‌ای فراری ظاهر شده که پس از پخش عکس‌هایی از زخم‌های وحشتناکی که در پشت او به‌دلیل شلاق‌های برده‌دارها ایجاد شده شناخته می‌شود. وی در این فیلم در باتلاق‌های لوییزیانا در حال فرار است تا از دست صاحبان مزرعه‌ای که او را تا حد مرگ کتک زده بودند بگریزد. تیلر پری، نویسنده، کارگردان و بازیگر در اینستاگرام خود نوشت: هنوز تحت تعقیب «رهایی» هستم. واقعاً قوی، پرتحرک و برانگیزاننده است. از ویل اسمیت برای پیش نمایش فیلم برای ما تشکر می‌کنم. کنیا باریس، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده هم نوشت: «رهایی» هنر واقعی، قدرت و هر چیز دیگری است که یک فیلم باید باشد.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید