• چهار شنبه 9 اسفند 1402
  • الأرْبِعَاء 18 شعبان 1445
  • 2024 Feb 28
شنبه 24 مهر 1400
کد مطلب : 143027
+
-

تیراندازی مرگبار به ‌خاطر تصادف

پلیس در تعقیب سرنشینان یک خودروی سایناست که لحظاتی بعد از تصادف جزئی با یک خودروی رانا، سرنشینان آن را در اتوبان به‌رگبار بسته و دست به جنایتی هولناک زده‌اند.
به ‌گزارش همشهری، سحرگاه دیروز 4دوست که سوار بر خودروی رانا در اتوبان تندگویان در حال حرکت بودند، هدف تیراندازی قرار گرفتند. در جریان این تیراندازی یک نفر با شلیک گلوله کشته و یک نفر نیز زخمی شد. گزارش این حادثه به قاضی مصطفی واحدی بازپرس جنایی تهران اعلام و بررسی‌ها درباره علت این تیراندازی آغاز شد. مأموران با حضور در محل حادثه متوجه شدند 12گلوله به‌خودروی رانا شلیک شده که راننده و یک نفر دیگر سالم هستند و هیچ آسیبی ندیده‌اند اما 2سرنشین دیگر بر اثر اصابت گلوله مجروح و به بیمارستان منتقل شده‌اند که یکی از آنها که پسری 26ساله بود نیز جانش را از دست داد.
کارآگاهان برای کشف اسرار این حادثه تیراندازی به تحقیق از 2نفری پرداختند که آسیبی ندیده بودند. یکی از آنها گفت: من و دوستانم عصر پنجشنبه سوار ماشین شدیم و برای تفریح بیرون رفتیم. تا صبح با هم بودیم و بعد رفتیم کله‌پاچه بخوریم. در اتوبان تندگویان در حرکت بودیم که با یک خودروی ساینا سپر به سپر شدیم و همین مسئله آغاز یک درگیری شد.
وی ادامه داد: بر سر این تصادف جزئی، بین ما و سرنشینان ساینا مشاجره به‌وجود آمد که در نهایت تمام شد و همه سوار ماشین شدیم و ما به راه‌مان ادامه دادیم. اما سرنشینان ساینا ما را تعقیب کردند و وقتی به نزدیکی ما رسیدند ناگهان متوجه شدیم که مسلح هستند. آنها شروع به تیراندازی کردند که 2نفر از ما گلوله خوردیم و آنها
فرار کردند.
با اظهارات این فرد، تحقیقات برای بازداشت قاتلان مسلح آغاز شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید