• یکشنبه 13 آذر 1401
  • الأحَد 10 جمادی الاول 1444
  • 2022 Dec 04
پنج شنبه 2 بهمن 1399
کد مطلب : 122378
+
-

کافه مجلس / مجلس هفته آینده جلسه علنی ندارد


علی نیکزاد، نایب‌رئیس مجلس در پایان نشست دیروز مجلس خبر داد که مجلس هفته آینده جلسه علنی نخواهد داشت و نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه می‌روند. به‌گفته وی جلسه بعدی مجلس یکشنبه 12بهمن است. بنا به اعلام هیأت رئیسه مجلس، از 12بهمن‌ماه بررسی جزئیات لایحه بودجه1400 در دستور کار نمایندگان قرار خواهد گرفت. (همشهری)

  گزارش عملکرد 2 وزارتخانه روی میز نمایندگان 
گزارش عملکرد سالانه وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست دیروز مجلس اعلام وصول شد. به گزارش تسنیم، همچنین سؤال ملی عباس مقتدایی، نماینده اصفهان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر ارتباطات در مورد علت عدم‌شفاف‌سازی‌ لازم درخصوص مفاد قرارداد با تلگرام و چرایی و چگونگی محاسبه ترافیک بین‌الملل برای کاربران این شبکه اجتماعی، سؤال ملی هادی بیگی‌نژاد نماینده ملایر و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر نیرو درخصوص عدم‌ پیش‌بینی نیاز کشور به برق هسته‌ای توسط وزارت نیرو از دیگر موارد اعلام وصولی نشست دیروز بهارستان بود.

  درخواست محاکمه وزیر راه
آرش زره‌تن لهونی، نماینده اورامانات در نطق میان دستور خود خطاب به دولت و وزرای کابینه تأکید کرد: جوان غیور کرد، با وجود تحصیلات عالیه و توانمندی کم‌نظیر خود باید کولبری کند تا عرق کار بریزد، نه عرق شرم. مردم این سرزمین چندین کیلو بار را از میان صخره‌ها عبور می‌دهند تا لقمه نانی کسب کنند؛ آیا شما اندکی از این درد را چشیده‌اید؟ به‌گزارش خانه ملت، وی  گفت: چند صد نفر دیگر باید در جاده‌های اورامانات جان بدهند تا وزیر راه از خواب بیدار شود؟ من از اختیارات نمایندگی مطلع هستم، اما کار از سؤال و استیضاح گذشته و وزیر راه باید محاکمه شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید