• یکشنبه 19 آذر 1402
  • الأحَد 27 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 10
دو شنبه 31 شهریور 1399
کد مطلب : 110816
+
-

حمله مرگبار مردان قمه به‌دست به خانه همسایه

حمله مرگبار مردان قمه به‌دست به خانه همسایه

درگیری میان همسایه‌ها در یک ساختمان مسکونی در مشهد تا جایی ادامه داشت که یکی از آنها با کمک دو نفر از دوستانش با قمه به خانه همسایه‌ حمله کردند و جنایتی هولناک را رقم زدند.
به گزارش همشهری، شامگاه شنبه گذشته، درگیری هولناکی در ساختمانی در بلوار حجاب مشهد رخ داد. 3مرد که قمه به‌دست داشتند به 4عضو خانواده‌ای که در یکی از طبقات ساختمان زندگی می‌کردند حمله کردند و همه آنها را هدف ضربات قمه قرار دادند. ساکنان محل با مشاهده این درگیری پلیس را خبر کردند و مأموران کلانتری وقتی به محل حادثه رسیدند مردان قمه‌ به‌دست از آنجا گریخته بودند. مأموران در یکی از طبقات ساختمان با پیکر غرق در خون یک زن و شوهر و دختر و پسر آنها روبه‌رو شدند دقایقی بعد همگی آنها با کمک اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

گزارش قتل
زمان زیادی از این ماجرا نگذشته بود که از بیمارستان خبر رسید پسر خانواده به‌دلیل شدت خونریزی جانش را از دست داده است. گزارش مرگ او به قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، کشیک جنایی مشهد، مخابره شد و وی همراه تیم تحقیق راهی محل حادثه شدند. 3عضو دیگر خانواده اگر چه دچار خونریزی شدید شده بودند اما زنده مانده بودند و تلاش پزشکان برای درمان آنها ادامه داشت. با شروع تحقیقات تخصصی معلوم شد که قربانیان حادثه با یکی از همسایه‌هایشان درگیر شده بودند. مأموران در پرس‌و‌جو از همسایه‌ها و همچنین مجروحان دریافتند که خانواده قربانیان از مدت‌ها قبل با 2نفر از همسایه‌هایشان بر سر رفت‌وآمد در ساختمان اختلاف داشتند. اختلافات آنها حتی به شکایت هم منجر شده بود و آنها در یکی از دادسراها پرونده داشتند تا اینکه شب حادثه، دوباره درگیری میان آنها شروع شد. این بار یکی از همسایه‌ها با کمک 2نفر از اقوامش درحالی‌که همگی قمه به‌دست داشتند راهی خانه قربانیان شدند و آنها را هدف ضربات قمه قرار دادند.
با این اطلاعات دستور بازداشت مرد همسایه صادر شد و مأموران او را دستگیر کردند. این مرد وقتی مقابل قاضی احمدی‌نژاد قرار گرفت درباره جزئیات شب حادثه گفت: آن شب همسایه‌مان که با هم اختلاف داشتیم، آنتن ماهواره ما را از پشت‌بام به داخل حیاط پرت کرد و همین باعث شروع درگیری میان ما شد. درگیری و جر و بحث آنقدر بالا گرفت که عصبانی شدم و با 2نفر از اقوامم تماس گرفتم و خواستم که برای گوشمالی همسایه به خانه ما بیایند. وقتی آنها آمدند قمه در دست داشتند و همراه هم به طبقه سوم، جایی که همسایه‌مان زندگی می‌کردند، رفتیم. من فقط قصد داشتم آنها را بترسانم تا دست از مزاحمت‌ها و آزارشان بردارند، اما دو نفری که همراهم بودند زیاده‌روی کردند. یکی از آنها سراغ پسر همسایه‌ رفت و چنان او را با قمه زد که نقش زمین شد. من و دیگری هم بقیه اعضای این خانواده را مجروح کردیم و سپس آنجا را ترک کردیم و همدستانم سوار ماشین شدند و فرار کردند، اما تصورش را هم نمی‌کردم که پسر همسایه در این حادثه کشته شود.
با اعترافات این مرد، قاضی جنایی برای او قرار بازداشت صادر کرد و تحقیقات برای دستگیری 2متهم دیگر که یکی از آنها عامل جنایت است، ادامه دارد.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید