• پنج شنبه 3 اسفند 1402
  • الْخَمِيس 12 شعبان 1445
  • 2024 Feb 22
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399
کد مطلب : 101032
+
-

شجریان آنلاین می‌خواند

همایون شجریان به همراه ارکستر مجلسی، عید فطر، کنسرت آنلاین برگزار می‌کند. این روزها تالار وحدت میزبان گروه ارکستر به رهبری بردیا کیارس است. گروهی که چهارم خرداد‌ماه همایون شجریان را در برگزاری کنسرت آنلاین همراهی می‌کند.
به گزارش همشهری، بعد از پایان تمرینات گروه ارکستر، همایون شجریان، یکشنبه چهارم خرداد‌ماه همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر، کنسرت آنلاینی را به رهبری بردیا کیارس برگزار می‌کند. ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس که در گذشته سابقه همراهی در برگزاری کنسرت با همایون شجریان را دارد، ساعت ۲۱ روز یکشنبه چهارم خرداد‌ماه کنسرت آنلاینی را در تالار وحدت برگزار می‌کند. تالار وحدت در روزهای گذشته نیز میزبان دیگر گروه‌های موسیقی در اجرای کنسرت زنده بوده و این بار کنسرت با همراهی ۳۵ نوازنده پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد و همایون شجریان به‌عنوان خواننده حضور دارد. تاکنون کیوان ساکت، وحید تاج، گروه «رستاک»، سامان احتشامی، علی زندوکیلی و پرواز همای کنسرت‌های آنلاینی را در تالار وحدت تهران برگزار کرده‌اند.
در این کنسرت آنلاین که به گفته برگزارکنندگانش یکی از بزرگ‌ترین کنسرت‌های آنلاین کشور خواهد بود، قطعاتی منتخب از آلبوم‌های «نسیم وصل» و «با ستاره‌ها» به آهنگسازی و تنظیم محمد جواد ضرابیان و سینا جهان آبادی اجرا می‌شود. همچنین در این کنسرت، علاوه بر نسیم وصل و با ستاره‌ها؛ قطعات «هوای گریه»، «خانه سودا»، «افسونگر»، «غریبانه»، «ای عاشقان»، «حاصل عمر»، «دفتر دل»و «مرغ سحر» اجرا خواهند شد. برخلاف دیگر کنسرت‌های اجرا شده، کنسرت شجریان را اسپانسر بزرگی حمایت می‌کند.  مخاطبان می‌توانند با تهیه بلیت 10هزار تومانی این برنامه آن را تماشا کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید